THERMOTRAP umyvadlový sifon, 5/4", odpad 40mm, ABS/chrom
Kód: 0570EC23K7



Související produkty
Maximálne funkcionalita a krása - to je naše keramické umyvadlo KUBE X. S úžasným rozměrem 100x47cm a moderním designem bude tento důmyslný kus přírodního bílého ExtraGlaze...
Nabízíme vám kvanta umyvadlo vyrobené z kvalitního litého mramoru. Toto umyvadlo je elegantní, moderní a zároveň velmi praktické. S rozměry 50x40cm se ideálně hodí pro menší...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové sifony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 8030575040523 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | Plast |
| Průměr odpadu: | 40 mm |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Záruka: | 2 roky |
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Designový sifon šetřící místo
Vhodný do skříněk pod umyvadlo nebo k umyvadlům pro tělesně postižené.
URBINO umyvadlový sifon je ideální volbou pro každého, kdo si chce ušetřit místo v koupelně i peníze za vodu. Tento inovativní sifon je vybaven click-clack výpustí, která...
Nezbytnou a praktickou součástí každé vany je automatický vanový sifon STY-536-A. Trendy otočné ovládání výpusti. Možnost volby barevné varianty ovládání výpusti a víka....
Plastový vaničkový sifon STY-401-F a STY-401-K je nezbytným a praktickým doplňkem každé sprchové vaničky. Zajišťuje kvalitní odvod vody ze sprchového koutu. Výběr ze dvou...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
