TONO bidet stojící 36x53cm, creta mat
Kód: 6462108
Český eshop už 19 let

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 733 640 565

Ověření výrobci

Pomůžeme Vám s kompletací
Související produkty
Detailní popis produktu
Kolekce zahrnuje dva typy WC - stojící a závěsné - navržené tak, aby zaručovaly všestrannost a stylistickou konzistenci v jakémkoli koupelnovém prostředí. Závěsná toaleta je vybavena splachovacím systémem Swirlflush®, známým pro svou účinnost a tichý chod, zatímco stojící toaleta využívá systém Geniusflush®, který optimalizuje výkon a zároveň snižuje spotřebu vody.
SérieTONO zahrnuje WC mísy a bidety v provedení bílá lesk a dalších barevných provedeních.
Náhled barevných variací níže. Reálné provedení barev se může lišit v návaznosti na nastavení Vašeho monitoru.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bidety na postavení |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 23.5 kg |
| EAN: | 8057729357504 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Balení obsahuje: | Montážní sada |
| Barva: | Béžová |
| Dostupnost: | Dodání do 8 týdnů |
| Hloubka: | 530 mm |
| Materiál: | Keramika |
| Ostatní: | Skryté uchycení |
| Rozměr: | 36x42x53 cm |
| Šířka: | 360 mm |
| Tvar: | Klasik |
| Výška: | 420 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
