TORIDI keramické umyvadlo 101x46,5cm, bílá
Kód: TU0221



Související produkty
Nový umyvadlový sifon 5/4" je nepostradatelnou součástí v každé koupelně. Díky své moderní konstrukci s click-clack mechanismem a keramickou zátkou vás bude nadchnout jak svou...
ODETTA umyvadlová skříňka je elegantní a praktický doplněk pro vaše koupelnu. S rozměry 82x50x43,5cm poskytuje dostatek úložného prostoru pro vaše hygienické potřeby....
ODETTA je elegantní umyvadlová skříňka o rozměrech 82x50x43,5cm s nádherným dubem v kombinaci se stříbrnými detaily. Tato skříňka bude nejen praktickým doplňkem do vaší...
Nabízíme vám kvalitní a moderní Umyvadlovou skříňku ODETTA v rozměrech 82x50x43,5cm, vyrobenou z odolného materiálu dub alabama. Skříňka je ideální volbou pro vaši koupelnu,...
Potřebujete praktický a stylový doplněk do vaší koupelny? Pak je pro vás tu Odetta umyvadlová skříňka v moderním dubovém stříbrném provedení! S rozměry 95x50x43,5cm nabízí...
Získejte kus luxusu do své koupelny s naší novou umyvadlovou skříňkou ODETTA v moderním antracitovém matném provedení. Tato skříňka o rozměrech 95x50x43,5cm je vyrobena z...
Umyvadlová výpust 5/4“ je ideální volbou pro vaši koupelnu. S její moderní technologií click-clack bude odtok vyřešen jednoduše a bez zbytečné námahy. Velká zátka zajistí...
ODETTA umyvadlová skříňka je luxusní a praktický kus nábytku, který bude skvělým doplňkem vaší koupelny. Má rozměry 95x50x43,5cm a je vyrobena z kvalitního dubu Alabama, což...
Detailní popis produktu
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 26 kg |
| EAN: | 8590913935893 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 460 mm |
| Instalace: | Nástěnná-šrouby |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | 1 otvor |
| Přepad: | Ano |
| Rozměr: | 100,5x46 cm |
| Šířka: | 1005 mm |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Výška: | 165 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Umyvadlo na desku NEYA, které jsou vyrobené ze syntetické pryskyřice se vyznačují průhledností materiálu a dokonale hladkým povrchem. Směs pryskyřice s vybranými pigmenty...
PARLA keramické umyvadlo 65x38cm, bílá, je ideálním řešením pro každou koupelnu či toaletu. Jeho elegantní a jednoduchý design se hodí do jakéhokoliv prostoru a jeho štíhlé...
WALDORF keramické umyvadlo 60x55cm, bílá je jedinečná volba pro vaši koupelnu. Toto krásné umyvadlo nabízí jednoduchý, ale elegantní design, který skvěle zapadne do každého...
Naše novinka, KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, bude skvělým doplňkem vaší koupelny. S odkládací plochou vpravo a bílou ExtraGlaze povrchovou úpravou, bude to nejen praktický,...
Umyvadlo na desku NEYA, které jsou vyrobené ze syntetické pryskyřice se vyznačují průhledností materiálu a dokonale hladkým povrchem. Směs pryskyřice s vybranými pigmenty...
Umyvadlo na desku ENYA, které jsou vyrobené ze syntetické pryskyřice se vyznačují průhledností materiálu a dokonale hladkým povrchem. Směs pryskyřice s vybranými pigmenty...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
