UGGA obdélníkový sprchový kout 1100x900mm, čiré sklo
Kód: ATS110-02



Související produkty
Detailní popis produktu
Směr otevírání - univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Rámové sprchové zástěny
Výhodou rámového provedení zástěny je lepší ochrana proti stříkající vodě. I v případě intenzivního sprchování zabrání rám ve spodní vodorovné části dveří přetečení vody mimo sprchový kout. Určitou nevýhodou je, že tyto zástěny nejsou bezbariérové a rám působí robustně.

Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové sprchové kouty a zástěny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 68 kg |
| EAN: | 8590913120527 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom - Leštěný hliník |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Hloubka: | 900 mm |
| Rozměr: | 110x90 cm |
| Směr otevírání: | Univerzální |
| Šířka: | 1100 mm |
| Šířka vstupu: | 460 mm |
| Tloušťka skla: | 5 mm |
| Tvar: | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání: | Posuvné |
| Typ výplně: | ČIRÉ sklo |
| Vlastnosti: | Rámové provedení |
| Výška: | 1850 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
AQUALINE – Praktické vybavení pro každou koupelnu
Značka Aqualine je tradičním zástupcem na českém trhu koupelnového vybavení již od roku 1991. Je klíčovou součástí silné české skupiny UBC s.r.o., která se řadí mezi lídry v oblasti sanitární techniky. Aqualine se zaměřuje na vývoj produktů, které spojují funkčnost a moderní vzhled s mimořádnou cenovou dostupností.
Hlavní doménou značky je nabídka komplexního sortimentu – od vodovodních baterií a sprchových koutů až po keramiku a koupelnový nábytek. Díky filozofii "ceny, které potěší" je Aqualine ideální volbou pro rekonstrukce panelákových koupelen, vybavení toalet i komerčních objektů, kde hraje prim poměr ceny a kvality.

Časté dotazy k produktům AQUALINE
? Proč jsou produkty Aqualine tak cenově dostupné?
Značka Aqualine se profiluje jako ekonomická řada skupiny UBC. Úspory dosahuje optimalizací výroby a výběrem osvědčených materiálů, aniž by slevila z požadavků na funkčnost a spolehlivost. Je to ideální řešení pro chytré a levné rekonstrukce.
? Jsou k produktům Aqualine dostupné náhradní díly?
Ano. Díky zázemí české společnosti UBC je zajištěna vynikající dostupnost náhradních dílů (např. kartuše do baterií, pojezdy ke koutům). To je obrovská výhoda oproti neznačkovému zboží z hobbymarketů, které po drobném poškození často nelze opravit.
? Jaké jsou hlavní výhody keramiky Aqualine?
Keramika (umyvadla, WC) značky Aqualine nabízí praktické rozměry a nadčasový design. Je navržena tak, aby se snadno udržovala a pasovala i do velmi malých prostor, jako jsou samostatná WC v panelových domech.
