Umyvadlová páková baterie Bauer
Kód: BSSE10-1102-1



Související produkty
Nízká umyvadlová baterie klasického tvaru určená pro umyvadla s otvorem na baterii. Baterie má jednoduché a praktické pákové ovládání, které je i ekonomicky výhodné. Tuto...
Tato sprchová nástěnná baterie má pákové ovládání a je určená pro montáž na stěnu. Sprchové baterie Bauer jsou typické svými kulatými tvary a neurazí vkus žádného zákazníka.
Vanová nástěnná baterie Bauer má pákové ovládání a je určená pro montáž na stěnu. Vanové baterie Bauer jsou typické svými kulatými tvary a kvalitním zpracováním.
Tato baterie patří mezi pákové baterie, které jsou praktické svým jednoduchým ovládáním a úsporou oproti bateriím kohoutkovým. Stylové kulaté tvary, tím vyniká tato baterie....
Umyvadlo na desku NEYA, které jsou vyrobené ze syntetické pryskyřice se vyznačují průhledností materiálu a dokonale hladkým povrchem. Směs pryskyřice s vybranými pigmenty...
Vyzkoušejte naše nejnovější keramické umyvadlo NORM s rozměry 50x40 cm v elegantní bílé barvě s ušlechtilým povrchem ExtraGlaze. Toto moderní a funkční umyvadlo se stane skvělým...
Detailní popis produktu
- vysokokvalitní zpracování, vyrobeno z mosazi
- povrch: leský chrom
- jednoduchá montáž
- standardizované připojení ( 3/8¨ )
- včetně přívodních pancéřových hadiček
- pákové ovládání
- pro umyvadla s otvorem na baterii nebo umyvadla zápustná
| Záruka | 24 měsíců |
|---|---|
| Hmotnost za mj | 2,185 kg |
| Série | Bauer |
| Instalace | Stojánková |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Druh ovládání | Páka |
| Rozměry | výška 176mm |
| Tvar | Oblý |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 24m |
| Hmotnost: | 2.185 kg |
| Dostupnost: | Skladem |
Vhodná pro malá umyvadla Série Ginko - top v současném designu baterií
Příjemně oblé tvary v nerez provedení
Praktická otočná hubice Samostatné umyvadlové vodovodní baterie
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. I v kombinaci s bílou keramickou páčkou.
Bílá umyvadlová páková vodovodní baterie z řady Engel s elegantním barevným provedením kombinace bílé barvy a chromu.
Nízká umyvadlová baterie klasického tvaru určená pro umyvadla s otvorem na baterii. Baterie má jednoduché a praktické pákové ovládání, které je i ekonomicky výhodné. Tuto...
Stojánková umyvadlová baterie Hanke byla navržena s úmyslem sladit hranaté a kulaté tvary, tak aby byla baterie vhodná pro jakékoliv umyvadlo nehledě na jeho tvar. S ohledem na...
Nová podomítková páková umyvadlová baterie MODUO od značky CERSANIT je ideální volbou pro všechny, kteří hledají praktický a moderní design. Vzhledem k montážnímu tělesu je...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
