Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, velká zátka, 10-45mm, bílá mat
Kód: 7532.310.5XD



Související produkty
Umyvadlový sifon CHROM hranatý 32 5/4". Vyrobený z velmi kvalitní pochromované mosazi. Tato kombinace zajišťuje velmi dlouhou životnost a spolehlivost sifonu.
Pochromovaná umyvadlová výpusť s click-clack systémem. Výpusť je s malou zátkou a je vyrobena z kvalitní pochromované mosazi.
Umyvadlová výpusť s click-clack systémem. Výpusť je s bílou keramickou zátkou a je určena pro umyvadla bez přepadu.
Plastový vaničkový sifon STY-400-F a STY-400-K je nezbytným a praktickým doplňkem každé sprchové vaničky. Zajišťuje kvalitní odvod vody ze sprchového koutu. Výběr ze dvou...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Umyvadlový sifon CHROM kulatý 32 5/4". Vyrobený z velmi kvalitní pochromované mosazi. Tato kombinace zajišťuje velmi dlouhou životnost a spolehlivost sifonu.
Nový umyvadlový sifon 5/4, odpad 32mm, kulatý, v elegantní černé matové barvě, je ten správný doplněk pro vaše koupelny! Tento sifon je vyroben z vysoce kvalitního materiálu,...
Detailní popis produktu
- Součástí je praktický košíček na zachytávání vlasů.
Click Clack uzavíratelná výpust
Jedná se o moderní variantu mechanismu uzavírání výpustí do umyvadel a van. Již nemusíte přemýšlet, kam odložit gumovou zátku, nebude překážet řetízek, odpadne nepohodlné ovládání zátky pomocí táhla u baterie. Systém Click Clack je ovládán pouhým stlačením zátky.
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové výpustě |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.306 kg |
| EAN: | 8019952189734 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá mat |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | Mosaz |
| Tloušťka umyvadla: | 10-45 mm |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Výbava: | Uzavíratelná s přepadem;Uzavíratelná bez přepadu |
| Záruka: | 2 roky |
Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, hranatá zátka, tl.32-52mm, chrom je ideální volbou pro každou moderní koupelnu. Tato výpust je vyrobena z kvalitního chromu, což zaručuje...
Představujeme vám naši novou umyvadlovou výpust 5/4 s neuzavíratelnou zátkou. Tento praktický a funkční produkt vám usnadní každodenní hygienu v koupelně. S velkou zátkou o...
Umyvadlová výpust 5/4“ v elegantní černé matové barvě - to je ten správný doplněk pro vaší koupelnu. S moderním click-clack systémem je ovládání výpusti rychlé a snadné, stačí...
Umyvadlová výpust 5/4“ click-clack je skvělým doplňkem vaší koupelny. Díky velké zátkové výpusti a tloušťce až 80mm je ideální pro umyvadla s větším otvorem. Navíc její chromový...
Umyvadlová výpust 5/4“ je ideální volbou pro ty, kteří hledají elegantní a praktické řešení pro své umyvadlo. Díky svému provedení click-clack lze jednoduše ovládat odtokový...
Umyvadlová výpust 5/4 v moderním a elegantním provedení zlatého matu je nejen praktickým, ale i stylovým doplňkem do vaší koupelny. Díky svému univerzálnímu rozměru 10-65mm se...
Představujeme Vám jedinečný kousek pro Vaši koupelnu - umyvadlovou výpust 5/4 s neuzavíratelnou funkcí a velkou krytkou. Díky svému modernímu designu a elegantnímu zlatému...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
