Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, velká zátka, 10-45mm, chrom
Kód: 7532.310.5



Související produkty
Náš sifon pro výlevku je ideální volbou pro každou domácnost. S jeho nerezovým výpustem o velikosti 80mm a zátkou s uchem bude výlevka jednoduše a spolehlivě odvádět vodu. Díky...
Umyvadlová výpusť s click-clack systémem. Výpusť je s bílou keramickou zátkou a je určena pro umyvadla bez přepadu.
Umyvadlový sifon 5/4, DN32mm kulatý, chrom je ideální volbou pro vaši koupelnu či kuchyni. Sifon je vyrobený z kvalitního chromovaného materiálu, který zajišťuje dlouhodobou...
THERMOTRAP umyvadlový sifon je právě ten kousek, který chybí v každé koupelně. S využitím nejmodernějších technologií a kvalitních materiálů, tento sifon s odpadem velikosti 32...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Detailní popis produktu
- Součástí je praktický košíček na zachytávání vlasů.
Click Clack uzavíratelná výpust
Jedná se o moderní variantu mechanismu uzavírání výpustí do umyvadel a van. Již nemusíte přemýšlet, kam odložit gumovou zátku, nebude překážet řetízek, odpadne nepohodlné ovládání zátky pomocí táhla u baterie. Systém Click Clack je ovládán pouhým stlačením zátky.
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové výpustě |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.306 kg |
| EAN: | 8019952189710 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | Mosaz |
| Tloušťka umyvadla: | 10-45 mm |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Výbava: | Uzavíratelná s přepadem;Uzavíratelná bez přepadu |
| Záruka: | 2 roky |
Umyvadlová výpust 5/4 v moderním a elegantním provedení zlatého matu je nejen praktickým, ale i stylovým doplňkem do vaší koupelny. Díky svému univerzálnímu rozměru 10-65mm se...
Vyzkoušejte novinku v naší nabídce, umyvadlovou výpust 5/4 s click-clack mechanismem a malou zátkou. Touto výpustí dokonale zpestříte své umyvadlo a zároveň získáte praktický...
Umyvadlová výpust 5/4 s click-clack mechanismem je ideálním doplňkem pro moderní koupelny. Díky velké zátkě zabraňuje úniku vody a zároveň je snadno ovladatelná a čistitelná....
Umyvadlová výpust 5/4 je ideální volbou pro vaši koupelnu nebo toaletu. Tato kvalitní výpust s neuzavíratelným mechanismem a velkou krytkou nejen skvěle funguje, ale také se...
Umyvadlová výpust 5/4“ click-clack s velkou zátkou je ideální volbou pro každou moderní koupelnu. Díky univerzálnímu provedení se hodí pro všechny standardní umyvadla s průměrem...
Umyvadlová výpust 5/4“ s praktickým systémem click-clack a velkou zátkou bude skvělým doplňkem pro vaši koupelnu. Díky svému designu a použití vysoce kvalitního materiálu...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
