Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 5-55mm, zlato
Kód: UD52556P



Související produkty
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Chcete mít v koupelně prvek, který bude představovat nejenom praktické, ale i estetické ??ešení? Vyberte si naši nástěnnou baterii ANTEA s horním ramínkem v elegantní zlaté...
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. I v kombinaci s bílou keramickou páčkou.
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. I v kombinaci s bílou keramickou páčkou.
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. Páčka s krystalem Swarovski.
Nástěnná vodovodní baterie v klasickém retro designu s lesklým zlatým povrchem a černou ovládací pákou z keramicky. Baterie je má otočné ramínko o délce 20 cm a standardní...
Pochromovaná umyvadlová výpusť s click-clack systémem. Výpusť je s malou zátkou a je vyrobena z kvalitní pochromované mosazi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové výpustě |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 8590913963308 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Zlato |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | Mosaz |
| Tloušťka umyvadla: | 5-55 mm |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Výbava: | Neuzavíratelná s přepadem;Neuzavíratelná bez přepadu |
| Záruka: | 2 roky |
Umyvadlová výpust 5/4" je nezbytným doplňkem pro každou koupelnu. Tato moderní výpust je vyrobena z kvalitního chromu a díky svému elegantnímu designu se stane skvělým doplňkem...
Umyvadlová výpust 5/4, click-clack, velká zátka, tl.30-45mm, chrom je ideálním doplňkem pro vaši koupelnu. S její moderní a elegantní podobou se stane nejen praktickým prvkem,...
Umyvadlová výpust 5/4“ click-clack je skvělým doplňkem vaší koupelny. Díky velké zátkové výpusti a tloušťce až 80mm je ideální pro umyvadla s větším otvorem. Navíc její chromový...
.Umyvadlová výpust 5/4“ je skvělou volbou pro každou koupelnu. Tato neuzavíratelná výpust s velkou krytkou je vyrobena z kvalitního materiálu v elegantní zlaté matové barvě....
Náš kvalitní umyvadlový výpust 5/4 s neuzavíratelnou velkou krytkou je perfektním doplňkem pro Vaši koupelnu. Vyrobena z kvalitního chromu a s tloušťkou výpusťového otvoru 30-45...
Umyvadlová výpust 5/4“ je skvělým doplňkem do vaší koupelny. Tato neuzavíratelná výpust s krytkou v moderním designu vás okouzlí nejen svým vzhledem, ale především svou...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
