VEGA deska pod umyvadlo 82,5x45cm, dub platin
Kód: VG785



Související produkty
Detailní popis produktu
- Materiál: DTD deska + HPL laminát
- Povrch: HPL - vysokotlaký laminát
- Šířka: 52 - 145 cm
- Hloubka 45 cm
- Tloušťka 3,8 cm
Příslušenství:
- Podpěrné konzole VG4415
- Umyvadla na postavení nebo zápustná umyvadla
- VEGA skříňky pod desku
- VEGA boční skříně
- Desky delší než 1 m: doporučujeme instalaci skryté podpěrné konzole každých 70 cm
- Bez vyvrtaných otvorů pro baterii a odpad
HPL laminát
Kompaktní desky HPL, nebo-li vysokotlakého laminátu, jsou homogenním materiálem ideálním pro precizní zpracování. Jsou vhodné zejména do oblastí se zvláštními hygienickými požadavky a zvýšenými nároky na odolnost proti vlhkosti.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Desky pod umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 8590913916526 |
| Barva: | Hnědá |
| Dekor: | Dub platin |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 450 mm |
| Instalace: | Závěsné na stěnu |
| Materiál: | HPL laminát |
| Rozměr: | 82,5x45 cm |
| Šířka: | 825 mm |
| Typ skříňky: | Deska |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| Výška: | 38 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
AQUALINE – Praktické vybavení pro každou koupelnu
Značka Aqualine je tradičním zástupcem na českém trhu koupelnového vybavení již od roku 1991. Je klíčovou součástí silné české skupiny UBC s.r.o., která se řadí mezi lídry v oblasti sanitární techniky. Aqualine se zaměřuje na vývoj produktů, které spojují funkčnost a moderní vzhled s mimořádnou cenovou dostupností.
Hlavní doménou značky je nabídka komplexního sortimentu – od vodovodních baterií a sprchových koutů až po keramiku a koupelnový nábytek. Díky filozofii "ceny, které potěší" je Aqualine ideální volbou pro rekonstrukce panelákových koupelen, vybavení toalet i komerčních objektů, kde hraje prim poměr ceny a kvality.

Časté dotazy k produktům AQUALINE
? Proč jsou produkty Aqualine tak cenově dostupné?
Značka Aqualine se profiluje jako ekonomická řada skupiny UBC. Úspory dosahuje optimalizací výroby a výběrem osvědčených materiálů, aniž by slevila z požadavků na funkčnost a spolehlivost. Je to ideální řešení pro chytré a levné rekonstrukce.
? Jsou k produktům Aqualine dostupné náhradní díly?
Ano. Díky zázemí české společnosti UBC je zajištěna vynikající dostupnost náhradních dílů (např. kartuše do baterií, pojezdy ke koutům). To je obrovská výhoda oproti neznačkovému zboží z hobbymarketů, které po drobném poškození často nelze opravit.
? Jaké jsou hlavní výhody keramiky Aqualine?
Keramika (umyvadla, WC) značky Aqualine nabízí praktické rozměry a nadčasový design. Je navržena tak, aby se snadno udržovala a pasovala i do velmi malých prostor, jako jsou samostatná WC v panelových domech.
