VIOLETA skříňka vysoká 35x140x30cm, levá, bílá pololesk
Kód: VI160-3131



Související produkty
Detailní popis produktu
- V horní i dolní části dvě výškově nastavitelné skleněné poličky
- Standardně dodáváno s úchytkami VI001
- Vyjmutím spodní police a instalací látkového prádelního koše na suchý zip získáte skříňku s prádelním košem
- Nábytek dodáván ve smontovaném stavu, připraven k okamžité instalaci
Skříňky VIOLETA ve vintage stylu s plastickým dekorem na zásuvkách i korpusu, doplněné úchytkou s krystalem SWAROVSKI, jsou vyráběny v bílém pololesklém provedení.
Keramická umyvadla od italského výrobce GSI k těmto skříňkám jsou nabízena v šířkách 60 až 125 cm.
Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu, připraven k okamžité instalaci.
Nábytek instalujte na rovnou stěnu. Při zkroucení korpusu skříňky může dojít k poruše funkce dovíracích mechanismů. Nevystavujte nábytek trvalé vlhkosti a styku s vodou. Po použití koupelnu řádně odvětrejte. Proti případnému zatékání do skříňky použijte silikonový tmel.
Zpomalovací panty
Nábytek je vybaven mechanismem zpomalovacích pantů u dvířek. Dvířka stačí jen lehce postrčit a ona se již sama dovřou.
Technický list ke stažení zde
Video ke shlédnutí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysoké skříňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 22.35 kg |
| EAN: | 8590913850424 |
| Balení: | 1 ks |
| Balení obsahuje: | Úchytka |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Dodání do 6ti týdnů |
| Hloubka: | 300 mm |
| Instalace: | Závěsné na stěnu |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Rozměr: | 35x140x30 cm |
| Směr otevírání: | Levé |
| Šířka: | 350 mm |
| Typ skříňky: | Dvířka |
| Výbava: | Koš na prádlo: doplňková výbava;Zpomalovací panty |
| Výška: | 1400 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
SAPHO – Český lídr v designu koupelen
Historie ryze české značky SAPHO se začala psát v roce 1991. Původně malý rodinný podnik založený Jiřím Ježkem se během více než 30 let vypracoval v jednoho z nejvýznamnějších výrobců a distributorů koupelnového vybavení ve střední Evropě. Dnes je SAPHO synonymem pro inovace, kvalitu a špičkový design.
Značka disponuje vlastním výrobním a skladovým areálem a pod svými křídly sdružuje i další významná jména jako Polysan (výroba van a vaniček), Aqualine či Bruckner. Díky úzké spolupráci s renomovanými designéry a zastupování světových špiček, jako je italská GSI ceramica, přinánaší SAPHO do českých koupelen styl, který udává trendy.

Časté dotazy k produktům SAPHO
? Je SAPHO pouze distributor, nebo produkty i vyrábí?
SAPHO je hrdým českým výrobcem. Skupina vlastní výrobní závody (např. Polysan), kde se specializuje na výrobu špičkových akrylátových van, sprchových vaniček a koupelnového nábytku s vysokým podílem ruční práce a kontroly kvality.
? Kde mohu vidět produkty SAPHO naživo?
Díky rozsáhlé distribuční síti jsou produkty SAPHO dostupné u specializovaných prodejců po celé České republice. U nás na e-shopu Koupelny-Sanita.cz nabízíme kompletní sortiment s garancí odborného poradenství a rychlého dodání přímo ze skladů výrobce.
? Jaký je rozdíl mezi značkami SAPHO a Aqualine?
Obě značky patří do stejné skupiny UBC s.r.o. Zatímco SAPHO se orientuje na moderní design, prémiové materiály a technologické novinky, značka Aqualine představuje ekonomickou variantu s důrazem na maximální funkčnost za nejnižší cenu.
