VIPE elektrický sušák ručníků, 500x500mm, 59W, bílý
Kód: SU155



Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrické otopné těleso VIPE je určené k nahřívání a sušení ručníků, které oceníte především v zimním období. Sušák je z lakované oceli v bílé barvě (RAL9016). Uvnitř je umístěn topný kabel bez použití kapalné plnící směsi.
- Po nahřátí se teplota pohybuje mezi 45 až 65 °C dle teploty okolí
- Uchycení: 4 vruty a hmoždinky (součástí balení)
- Napájecí kabel spirálový se zásuvkou max. 100 cm
- Vypínač: kolébkový vypínač
- Krytí: IP44
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické topení a sušáky ručníků |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.4 kg |
| EAN: | 8590913113567 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | Ocel |
| Možnost vytápění: | Elektrické vytápění integrované v tělese |
| Příkon: | 59 W |
| Rozměr: | 500x525 mm |
| Šířka: | 500 mm |
| Tvar: | Tvar E |
| Výška: | 525 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
AQUALINE – Praktické vybavení pro každou koupelnu
Značka Aqualine je tradičním zástupcem na českém trhu koupelnového vybavení již od roku 1991. Je klíčovou součástí silné české skupiny UBC s.r.o., která se řadí mezi lídry v oblasti sanitární techniky. Aqualine se zaměřuje na vývoj produktů, které spojují funkčnost a moderní vzhled s mimořádnou cenovou dostupností.
Hlavní doménou značky je nabídka komplexního sortimentu – od vodovodních baterií a sprchových koutů až po keramiku a koupelnový nábytek. Díky filozofii "ceny, které potěší" je Aqualine ideální volbou pro rekonstrukce panelákových koupelen, vybavení toalet i komerčních objektů, kde hraje prim poměr ceny a kvality.

Časté dotazy k produktům AQUALINE
? Proč jsou produkty Aqualine tak cenově dostupné?
Značka Aqualine se profiluje jako ekonomická řada skupiny UBC. Úspory dosahuje optimalizací výroby a výběrem osvědčených materiálů, aniž by slevila z požadavků na funkčnost a spolehlivost. Je to ideální řešení pro chytré a levné rekonstrukce.
? Jsou k produktům Aqualine dostupné náhradní díly?
Ano. Díky zázemí české společnosti UBC je zajištěna vynikající dostupnost náhradních dílů (např. kartuše do baterií, pojezdy ke koutům). To je obrovská výhoda oproti neznačkovému zboží z hobbymarketů, které po drobném poškození často nelze opravit.
? Jaké jsou hlavní výhody keramiky Aqualine?
Keramika (umyvadla, WC) značky Aqualine nabízí praktické rozměry a nadčasový design. Je navržena tak, aby se snadno udržovala a pasovala i do velmi malých prostor, jako jsou samostatná WC v panelových domech.
