VIVA R MONOLITH asymetrická vana 180x75x60cm, bílá/agila
Kód: 72129M.43



Související produkty
Detailní popis produktu
Vana typu MONOLITH zaujme svým precizním zpracováním a čistým designem. Vana s obkladovým panelem tvoří monolitický blok s ostrou hranou, což mimo elegantního vzhledu zaručuje i jednoduchou údržbu. Stabilní konstrukce, ostré venkovní hrany, integrované podpěrné nohy a nízká hmotnost navíc zajišťují i snadnou a rychlou instalaci.
Speciálně pro tyto vany byl navržen hydromasážní systém INFINITY, který zohledňuje specifické rozmístění komponentů a omezený prostor pod vanou.
Akrylát
Akrylátové vany a vaničky jsou vyráběny ze značkového akrylátu. Na rozdíl od koextrudovaných akrylátových desek, které mají měkčí povrch a menší chemickou odolnost, se vyrábí litím. To mj. znamená, že je probarvený v celé tloušťce, plně stálobarevný, neporézní a s vysokou povrchovou pevností. Má hladký povrch s minimální možností uklouznutí a dobře tlumí hluk dopadající vody.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Dokumenty - Návod
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vany |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 42 kg |
| EAN: | 8590729078289 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Balení neobsahuje: | Vanová souprava |
| Barva: | Bílá/Hnědá |
| Délka: | 1800 mm |
| Dostupnost: | Dodání do 10ti týdnů |
| Instalace: | Samostojná |
| Materiál: | Akrylát |
| Objem: | 267 l |
| Průměr odpadu: | 52 mm |
| Rozměr: | 180x75x60 cm |
| Šířka: | 750 mm |
| Tvar: | Asymetrické |
| Výška: | 600 mm |
| Záruka: | 10 let |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
POLYSAN – Česká kvalita s tradicí od roku 1996
Ryze česká společnost Polysan se sídlem v Nesměřicích u Zruče nad Sázavou patří mezi absolutní špičku v oboru sanitární techniky. Od svého založení v roce 1996 se specializuje na vývoj a výrobu koupelnového vybavení, které vyniká precizním zpracováním a použitím těch nejkvalitnějších materiálů, jako je prémiový akrylát či lité sklo.
Díky vlastnímu vývoji a moderním výrobním technologiím dokáže Polysan pružně reagovat na trendy a nabízet řešení, která jsou funkční i esteticky dotažená. Portfolio značky zahrnuje vše od designových van a sprchových koutů až po unikátní hydromasážní systémy, které jsou do výrobků instalovány s vysokým podílem ruční práce. Polysan je součástí silné skupiny UBC, což zaručuje stabilitu a vynikající servisní zázemí.

Časté dotazy k produktům POLYSAN
? V čem spočívá hlavní výhoda van a vaniček Polysan?
Polysan používá výhradně značkový akrylát, který je probarvený v celé tloušťce, nestudí a velmi snadno se udržuje. Díky sklovláknité výztuži a tuhému dnu jsou výrobky extrémně stabilní a mají dlouhou životnost, což značka potvrzuje nadstandardními zárukami.
? Nabízí Polysan také atypická řešení na míru?
Ano, flexibilita je jednou z největších předností. Polysan dokáže vyrobit vany s hydromasáží přesně podle přání zákazníka nebo nabídnout sprchové zástěny a walk-in řešení s nastavitelnými profily, které vyřeší i ty nejnáročnější dispozice koupelen.
? Je zajištěn servis produktů i po letech?
Jakožto tradiční český výrobce garantuje Polysan vynikající dostupnost náhradních dílů a profesionální servis. I po skončení záruční doby se můžete spolehnout na odbornou pomoc a podporu vlastní sítě techniků.
