WAVE skříňka spodní dvířková 30x45x47,8cm, pravá/levá, bílá/dub stříbrný
Kód: WA030-3011



Související produkty
Detailní popis produktu
- Uvnitř 1x police
- Mechanické závěsy BLUM® a systém TIP-ON
- Instalací dvířek a přiloženého systému TIP-ON na levou/pravou stranu získáte požadovanou variantu otevírání
Designově zdařilá série koupelnového nábytku WAVE vyniká nadčasovou elegancí. Jednotícím prvkem je vlna, která probíhá čelní plochou nábytku, umožňuje pohodlné otevírání a zároveň koresponduje s vnitřní částí umyvadla LUCIOLA z litého mramoru.
WAVE nabízíme v šesti variantách šířek umyvadlových skříněk, včetně dvojumyvadlových. Na skříňky lze použít i desky z Rockstonu, z kompozitu (HPL laminát) nebo AVICE desku a vybrat si ze široké nabídky umyvadel na postavení. V nabídce jsou i doplňkové vysoké skříňky, které společně s umyvadlovou skříňkou tvoří harmonický celek.
Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu, připraven k okamžité instalaci.
Nábytek instalujte na rovnou stěnu. Při zkroucení korpusu skříňky může dojít k poruše funkce dovíracích mechanismů. Nevystavujte nábytek trvalé vlhkosti a styku s vodou. Po použití koupelnu řádně odvětrejte. Proti případnému zatékání do skříňky použijte silikonový tmel.
Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Cenová skupina A příplatek 0%
Cenová skupina B: příplatek 30%
Cenová skupina C: příplatek 50%
jakákoliv barva dle vzorníku RAL nebo NCS v lesklém nebo matném provedení
Dodací lhůta cenových skupin B a C je 6 týdnů.
Směr otevírání - univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Zpomalovací panty
Nábytek je vybaven mechanismem zpomalovacích pantů u dvířek. Dvířka stačí jen lehce postrčit a ona se již sama dovřou.
Bezúchytkové otvírání
Nábytek je vybaven systémem "Push to open" firmy Hettich nebo systémem TIP-ON firmy Blum - bezúchytková čela a dvířka pro komfortní otevírání bez úchytky. Stačí na ně jen krátce zlehka ťuknout. Pro zavření na čelo nebo dveře lehounce zatlačte.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nízké skříňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 16 kg |
| EAN: | 8590913113253 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Šedá |
| Dekor: | Dub stříbrný |
| Dostupnost: | Dodání do 6ti týdnů |
| Hloubka: | 478 mm |
| Instalace: | Závěsné na stěnu |
| Jiné barevné provedení: | Dle vzorníku |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Rozměr: | 30x45x47,6 cm |
| Směr otevírání: | Univerzální |
| Šířka: | 300 mm |
| Typ skříňky: | Dvířka |
| Výbava: | Zpomalovací panty;Bezúchytkové otvírání |
| Výška: | 450 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
SAPHO – Český lídr v designu koupelen
Historie ryze české značky SAPHO se začala psát v roce 1991. Původně malý rodinný podnik založený Jiřím Ježkem se během více než 30 let vypracoval v jednoho z nejvýznamnějších výrobců a distributorů koupelnového vybavení ve střední Evropě. Dnes je SAPHO synonymem pro inovace, kvalitu a špičkový design.
Značka disponuje vlastním výrobním a skladovým areálem a pod svými křídly sdružuje i další významná jména jako Polysan (výroba van a vaniček), Aqualine či Bruckner. Díky úzké spolupráci s renomovanými designéry a zastupování světových špiček, jako je italská GSI ceramica, přinánaší SAPHO do českých koupelen styl, který udává trendy.

Časté dotazy k produktům SAPHO
? Je SAPHO pouze distributor, nebo produkty i vyrábí?
SAPHO je hrdým českým výrobcem. Skupina vlastní výrobní závody (např. Polysan), kde se specializuje na výrobu špičkových akrylátových van, sprchových vaniček a koupelnového nábytku s vysokým podílem ruční práce a kontroly kvality.
? Kde mohu vidět produkty SAPHO naživo?
Díky rozsáhlé distribuční síti jsou produkty SAPHO dostupné u specializovaných prodejců po celé České republice. U nás na e-shopu Koupelny-Sanita.cz nabízíme kompletní sortiment s garancí odborného poradenství a rychlého dodání přímo ze skladů výrobce.
? Jaký je rozdíl mezi značkami SAPHO a Aqualine?
Obě značky patří do stejné skupiny UBC s.r.o. Zatímco SAPHO se orientuje na moderní design, prémiové materiály a technologické novinky, značka Aqualine představuje ekonomickou variantu s důrazem na maximální funkčnost za nejnižší cenu.



























