WC kombi, dvojtlačítko 4,5/6l, spodní odpad, bílá
Kód: TP3406



Související produkty
Rohový vřetenový ventil 1/2 "x3/8", chrom je ideální volbou pro vaši koupelnu nebo kuchyni. Tento kvalitní a stylový ventil se snadno instaluje a umožňuje regulovat průtok vody...
Základem každého luxusního koupelnového nebo wc interiéru je dokonalá harmonie. Stačí do něj zahrnout precizně zpracované doplňky, jako například tato wc štětka se skleněnou...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kombi WC |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 20.55 kg |
| EAN: | 8590913951282 |
| Balení: | 2 ks |
| Balení neobsahuje: | WC sedátko;Kotvící sada |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 605 mm |
| Materiál: | Keramika |
| Objem splachovací vody: | 4 l / 6 l |
| Ostatní: | Odpad spodní |
| Šířka: | 370 mm |
| Technologie splachování: | Standard |
| Tvar: | Klasik |
| Záruka: | 2 roky |
GRANDE WC kombi XL je ideální volbou pro každou moderní koupelnu. Tento kombinovaný záchod je vyroben z kvalitního bílého keramického materiálu a je určen pro spodní i zadní...
Máte nedostatek místa ve vaší koupelně? Pak je pro vás ideální volbou KUBE X WC mísa stojící, která má rozměry pouhých 36x55cm. Díky moderní technologii Swirlflush je zajištěno...
KUBE X WC mísa stojící je ideální volbou pro vaší koupelnu. Díky inovativní technologii Swirlflush bude mít vaše WC mísa vždy dokonalý výsledek spláchnutí. S rozměry 36x55cm se...
Produkt KUBE X WC mísa stojící je ideální volbou pro moderní koupelny. S jeho Swirlflush technologií se postará o důkladné spláchnutí, aniž by spotřeboval příliš vody. Mísa má...
Splňte si sen o dokonalé koupelně s SENTIMENTI stojícím WC Rimless. Tento moderní toaletní záchod v bílém provedení o rozměrech 36x52 cm vás nenápadně okouzlí svým elegantním...
RETRO WC kombi v elegantní bílo-chromové barvě je ideální volbou pro ty, kteří touží po neotřelém retro vzhledu své koupelny. S touto kombinací WC a bidetu získáte nejen...
CLASSIC WC mísa s nádržkou, zadní odpad, bílá-chrom je ideální volbou pro každou koupelnu. Tato elegantní kombinace bílé a chromové barvy skvěle doplňuje jakýkoliv design...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
