WC kombi, dvojtlačítko 4,5/6l, zadní odpad, bílá
Kód: TP3306



Související produkty
Rohový vřetenový ventil 1/2 "x3/8", chrom je ideální volbou pro vaši koupelnu nebo kuchyni. Tento kvalitní a stylový ventil se snadno instaluje a umožňuje regulovat průtok vody...
Elegance ve stylu Art deco
Základem každého luxusního koupelnového nebo wc interiéru je dokonalá harmonie. Stačí do něj zahrnout precizně zpracované doplňky, jako například tato wc štětka se skleněnou...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kombi WC |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 19.6 kg |
| EAN: | 8590913951275 |
| Balení: | 2 ks |
| Balení neobsahuje: | WC sedátko;Kotvící sada |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 610 mm |
| Materiál: | Keramika |
| Objem splachovací vody: | 4 l / 6 l |
| Ostatní: | Odpad zadní |
| Šířka: | 370 mm |
| Technologie splachování: | Standard |
| Tvar: | Klasik |
| Záruka: | 2 roky |
RETRO WC kombi v černé-chromové barvě je dokonalou volbou pro ty, kdo mají rádi retro styl v koupelně. Toto WC kombi je vyrobeno z kvalitního materiálu, který zaručí dlouhou...
S novým PACO WC kombi, v provedení Rimless a s možností spodního nebo zadního odpadu, budete mít v koupelně skvělou kombinaci funkčnosti a estetiky. Jeho elegantní design v...
Hledáte spolehlivou klasiku v moderním provedení? Bílé kombi WC WHITE LINE v lesklé variantě přináší do vaší koupelny čistý design a špičkovou funkčnost. Tento stojící klozet je...
FLO WC kombi, spodní/zadní odpad, bílá - praktický a moderní výrobek pro vaši koupelnu!S novou FLO WC kombi můžete být jistí, že vaše koupelna bude vypadat nejen skvěle, ale...
RETRO WC mísa s nádržkou je ideální volbou pro ty, kteří rádi oživí svou koupelnu retro prvkem. Tato stylová bílá mísa s chromovou nádržkou vám připomene staré časy, ale zároveň...
LARA WC kombi, teď ve stylové černé matové barvě! Tento univerzální záchodový set kombinuje komfort a moderní design. Díky možnosti připojení odpadu ze spodu nebo ze zadu je...
RETRO WC kombi, zadní odpad, bílá-chrom je ideálním příkladem pro ty, kteří milují jedinečný a stylový design. Toto kombinované WC a bidet v bílo-černé barvě je vytvořeno z...
RETRO WC mísa s nádržkou, spodní odpad, černá-chrom je ideální volbou pro milovníky klasického designu v koupelně. Tento elegantní kus je vyroben z kvalitního materiálu, který...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
