WC sedátko, Quick Release, bílá (MS8611)
Kód: MS86N11



Související produkty
PURA závěsná WC mísa je dokonalou volbou pro Váš moderní koupelnu. Díky unikátnímu systému Swirlflush, který zajišťuje perfektní spláchnutí a úsporu vody, bude Vaše toaleta vždy...
PURA závěsná WC mísa je vynikající volbou pro každou moderní koupelnu. S funkcí Swirlflush a rozměry 36x50cm je jedinečným kouskem, který splní veškeré nároky na hygienu a...
Máte nedostatek místa ve vaší koupelně? Pak je pro vás ideální volbou KUBE X WC mísa stojící, která má rozměry pouhých 36x55cm. Díky moderní technologii Swirlflush je zajištěno...
Potřebujete novou WC mísu? Pak vám přinášíme výjimečnou PURA WC mísa stojící se systémem Swirlflush o rozměru 36x50cm. Tato mísa je vhodná jak pro spodní, tak pro zadní odpad,...
PURA WC kombi je skvělou volbou pro každou koupelnu! Tento stylový toaletní kombinéza spodním nebo zadním odpadem je vyrobena z kvalitního materiálu a nabízí tak nejen moderní...
NORM závěsná WC mísa s inovativním systémem GeniusFlush vám zaručuje nejvyšší účinnost při splachování. Díky svému kompaktnímu rozměru 36x55cm je ideální pro menší koupelny....
Zlepšete si svou koupelnu s naší NORM závěsnou WC mísou, která přináší dokonalé spojení elegance a funkčnosti. Tato WC mísa je vybavena revoluční technologií GeniusFlush, která...
KUBE X závěsná WC mísa kombinuje moderní design s inovativními funkcemi pro dokonalou hygienu a pohodlí. Díky technologii GeniusFlush bude splachování efektivní a úsporné,...
Detailní popis produktu
NORM je minimalistická série pro klienty s vkusem, kteří oceňují jednoduchost. NORM je jednoduchá řada, kde není nic nadbytečného ani okrasného. Rozmanité varianty a funkčnost tvoří sérii, kterou lze přizpůsobit široké škále prostorů a požadavků. Zkombinováním s doplňky a dalším zařízením koupelny vytváří tato řada dojem příjemného, funkčního, elegantního a minimalistického koupelnového prostoru.
Duroplast
Reaktoplasty (duroplasty) jsou zesíťované polymery, které vytvářejí prostorovou trojrozměrnou síť. Zesíťování nastává až při tvarování plastu vlivem tepla a tlaku, někdy působením katalyzátorů.
Easy take / Quick release
Snadné sejmutí a upevnění sedátka: stisknutím tlačítka (u některých modelů pouhým uvedením sedátka do kolmé polohy a vytažením) lze sedátko sejmout z pantů (podle typu obr. 1a, 1b, 1c) a následně pouhým zacvaknutím sedátko opět nasadit (obr. 2).
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Speciální WC sedátka (pro určité série) |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.8 kg |
| EAN: | 8032937811734 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 450 mm |
| Materiál: | Duroplast |
| Ostatní: | Easy Take (odnímatelné sedátko) |
| Rozměr: | 36,6x4,5x45 cm |
| Šířka: | 366 mm |
| Tvar: | Pro konkrétní WC |
| Výška: | 45 mm |
| Záruka: | 2 roky |
MODO WC sedátko Soft Close je dokonalým doplňkem pro každou koupelnu. Vysoce kvalitní duroplastový materiál zaručuje odolnost a snadnou údržbu. Jeho elegantní design v kombinaci...
Nové antibakteriální WC sedátko bez víka ve svěží kombinaci bílé a chromové barvy je tu pro vaše pohodlí! S tímto kvalitním výrobkem si můžete být jistí nejen dokonalým...
NOLITA WC sedátko je ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní a elegantní doplněk do své koupelny. Toto SLIM sedátko v matně černé barvě dodá vašemu záchodu nejen luxusní...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




