ZOJA/KERAMIA FRESH skříňka vysoká 25x140x20cm, bílá
Kód: 51125



Související produkty
Detailní popis produktu
- Skříňka je standardně dodávána se 2 druhy úchytek – hranaté (Zoja) a kulaté (Keramia Fresh), aby ji bylo možno kombinovat s dalšími skříňkami Zoja i Keramia Fresh.
Směr otevírání - univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Nutná montáž
Z důvodu lepší manipulace je výrobek dodáván v rozmontovaném stavu (Flat pack).
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - Návod
Video ke shlédnutí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysoké skříňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 14.5 kg |
| EAN: | 8590913839580 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Balení obsahuje: | Úchytka |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 200 mm |
| Instalace: | Závěsné na stěnu |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Rozměr: | 25x140x20 cm |
| Směr otevírání: | Univerzální |
| Šířka: | 250 mm |
| Typ skříňky: | Dvířka |
| Výbava: | Nutná montáž |
| Výška: | 1400 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
AQUALINE – Praktické vybavení pro každou koupelnu
Značka Aqualine je tradičním zástupcem na českém trhu koupelnového vybavení již od roku 1991. Je klíčovou součástí silné české skupiny UBC s.r.o., která se řadí mezi lídry v oblasti sanitární techniky. Aqualine se zaměřuje na vývoj produktů, které spojují funkčnost a moderní vzhled s mimořádnou cenovou dostupností.
Hlavní doménou značky je nabídka komplexního sortimentu – od vodovodních baterií a sprchových koutů až po keramiku a koupelnový nábytek. Díky filozofii "ceny, které potěší" je Aqualine ideální volbou pro rekonstrukce panelákových koupelen, vybavení toalet i komerčních objektů, kde hraje prim poměr ceny a kvality.

Časté dotazy k produktům AQUALINE
? Proč jsou produkty Aqualine tak cenově dostupné?
Značka Aqualine se profiluje jako ekonomická řada skupiny UBC. Úspory dosahuje optimalizací výroby a výběrem osvědčených materiálů, aniž by slevila z požadavků na funkčnost a spolehlivost. Je to ideální řešení pro chytré a levné rekonstrukce.
? Jsou k produktům Aqualine dostupné náhradní díly?
Ano. Díky zázemí české společnosti UBC je zajištěna vynikající dostupnost náhradních dílů (např. kartuše do baterií, pojezdy ke koutům). To je obrovská výhoda oproti neznačkovému zboží z hobbymarketů, které po drobném poškození často nelze opravit.
? Jaké jsou hlavní výhody keramiky Aqualine?
Keramika (umyvadla, WC) značky Aqualine nabízí praktické rozměry a nadčasový design. Je navržena tak, aby se snadno udržovala a pasovala i do velmi malých prostor, jako jsou samostatná WC v panelových domech.
