BIGFLOW EVO bezdotykový elektrický osoušeč rukou 220-240V, 2050W, 218x284x102mm, bílá
Kód: 01481.W



Související produkty
Detailní popis produktu
Osoušeč: 220-240V – 50/60 Hz, příkon 2050 W / 9 A, IPX1, CLASS II
Motor: příkon 110 W, 2.800 ot./min, univerzální bezkartáčový (bezúdržbový)
Průtok vzduchu: 2 300 l/min
Rychlost proudění vzduchu: 65 km/h
Úroveň hluku: 60 dB(A)
Ovládání: Infrasnímač, automatické vypnutí
Nastavitelná vzdálenost sepnutí senzoru: 10–50 cm
Bezpečnostní časový interval: nastavitelný 0-90 s
Teplota vzduchu: 60 °C
Doba osoušení: 40 s
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osoušeče rukou |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4.635 kg |
| EAN: | 8435368882159 |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Dodání do 8 týdnů |
| Hloubka: | 102 mm |
| Instalace: | Vrtání |
| Materiál: | Nerez |
| Rozměr: | 218x284x102 mm |
| Šířka: | 218 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 284 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Bezkontaktní osoušeč EMPIRE STREAM antivandal v lesklém nerezovém provedení s desinfikovaným proudem vzduchu.
Elegantní Jet Dryer BOOSTER v bílé variantě z odolného kovu zajišťuje rychlé sušení rukou s vysokou efektivitou a nízkou spotřebou energie. Díky robustnímu a kompaktnímu designu...
Moderní Elektrický vysoušeč Jet Dryer COMPACT v černém lakovaném provedení nabízí rychlé a pohodlné sušení rukou s nízkou spotřebou energie. Kompaktní design a odolná konstrukce...
Moderní elektrický osoušeč Jet Dryer SLIM ve stříbrném ABS plastu poskytuje rychlé a hygienické sušení rukou s nízkou spotřebou energie. Kompaktní a odolný design je ideální pro...
Inovativní elektrický osoušeč rukou Jet Dryer DUO – 2v1 v černém lakovaném provedení umožňuje rychlé a hygienické sušení rukou a zároveň nabízí praktickou funkci 2v1 pro menší...
Spolehlivý elektrický osoušeč rukou Jet Dryer CLASSIC v bílé barvě z ABS plastu nabízí rychlé a hygienické sušení rukou s nízkou spotřebou energie. Kompaktní a odolný design je...
Bezdotykový tryskový osoušeč rukou 300x730x222, 220-240V, 1650W, nerez mat - Inovativní bezdotykový tryskový osoušeč rukou s výkonem 1650W a nerezovým matným povrchem. Jeho...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
