BIGFLOW EVO bezdotykový elektrický osoušeč rukou 220-240V, 2050W, 222x286x100mm, ABS/bílá
Kód: 01491.W



Související produkty
Základem každého luxusního koupelnového interiéru je dokonalá harmonie. Stačí do něj zahrnout precizně zpracované doplňky, jako například tento držák toaletního papíru. Držák...
Praktický držák toaletního papíru. Velmi kvalitní materiály zaručují vysokou živostnost držáku na toaletní papír. Usnadní pořádek na toaletách.
Tato série nabízí volbu tradičního vrtaného spoje nebo snadné a rychlé lepení Nepostradatelné doplňky do koupelny od českého výrobce
Detailní popis produktu
Osoušeč: 220-240V – 50/60 Hz, příkon 2050 W / 9 A, IPX1, CLASS II
Motor: příkon 110 W, 2.800 ot./min, univerzální bezkartáčový (bezúdržbový)
Průtok vzduchu: 2 300 l/min
Rychlost proudění vzduchu: 65 km/h
Úroveň hluku: 60 dB(A)
Ovládání: Infrasnímač, automatické vypnutí
Nastavitelná vzdálenost sepnutí senzoru: 10–50 cm
Bezpečnostní časový interval: nastavitelný 0-90 s
Teplota vzduchu: 60 °C
Doba osoušení: 40 s
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osoušeče rukou |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.4 kg |
| EAN: | 8435368876288 |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 100 mm |
| Instalace: | Vrtání |
| Materiál: | Plast |
| Rozměr: | 222x286x100 mm |
| Šířka: | 222 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 286 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Bezdotykový elektrický osoušeč rukou 220-240V, 2050W, 218x284x102 mm, bílá - Vyzkoušejte tento bezdotykový elektrický osoušeč rukou v elegantní bílé barvě. S výkonem 2050W a...
EMPIRE ECOFLOW SF 1100 tryskový osoušeč rukou v chrom mat provedení: Odolný vůči vandalům s hliníkovým chrom mat odlitkem. Rychlé a hygienické sušení s antivandalismusovými...
Praktický osoušeč rukou Jet Dryer COMPACT v bílé barvě z ABS plastu nabízí rychlé a hygienické sušení s nízkou spotřebou energie. Díky kompaktnímu designu a jednoduché instalaci...
Bezdotykový elektrický osoušeč rukou 220-240V, 2050W, 253x323x152 mm, bílá - S výkonem 2050W a elegantním bílým provedením je tento bezdotykový elektrický osoušeč rukou skvělým...
Bezkontaktní osoušeč EMPIRE STREAM antivandal v lesklém nerezovém provedení s desinfikovaným proudem vzduchu.
TORNADO JET tryskový osoušeč rukou v bílé barvě: Výkonný a inovativní. Poskytuje extrémně rychlé sušení díky tryskové technologii. Elegantní bílý design se hodí do každého...
Jet Dryer AIRTAP 2v1 – kulatý, černý lak představuje moderní řešení, které spojuje vodovodní baterii a osoušeč rukou v jednom. Díky chytrému systému proudění vzduchu umožňuje...
Moderní Jet Dryer BOOSTER v elegantní bílé barvě z odolného ABS plastu nabízí rychlé sušení rukou s minimální spotřebou energie. Díky kompaktnímu designu a snadné instalaci je...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
