BIGFLOW EVO bezdotykový elektrický osoušeč rukou 220-240V, 2050W, 218x284x102mm, nerez mat
Kód: 01481.S



Související produkty
Elegantní ramenový stojan na toaletní papír a WC štětku. Velmi kvalitní materiály zaručují vysokou životnost stojanu. Usnadní pořádek na toaletách.
Detailní popis produktu
Osoušeč: 220-240V – 50/60 Hz, příkon 2050 W / 9 A, IPX1, CLASS II
Motor: příkon 110 W, 2.800 ot./min, univerzální bezkartáčový (bezúdržbový)
Průtok vzduchu: 2 300 l/min
Rychlost proudění vzduchu: 65 km/h
Úroveň hluku: 60 dB(A)
Ovládání: Infrasnímač, automatické vypnutí
Nastavitelná vzdálenost sepnutí senzoru: 10–50 cm
Bezpečnostní časový interval: nastavitelný 0-90 s
Teplota vzduchu: 60 °C
Doba osoušení: 40 s
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osoušeče rukou |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 8590913950384 |
| Barva: | Nerez mat |
| Dostupnost: | Dodání do měsíce |
| Hloubka: | 102 mm |
| Instalace: | Vrtání |
| Materiál: | Nerez |
| Rozměr: | 218x284x102 mm |
| Šířka: | 218 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 284 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Výkonný osoušeč rukou Jet Dryer FORCE v bílém ABS plastu nabízí rychlé a hygienické sušení rukou s nízkou spotřebou energie. Kompaktní a odolný design je ideální pro kanceláře,...
Praktický vysoušeč rukou Jet Dryer BUTTON v bílém kovovém provedení nabízí rychlé a hygienické sušení rukou díky modernímu motoru s nízkou spotřebou energie. Kompaktní a odolný...
Praktický osoušeč rukou Jet Dryer ORBIT v bílém ABS plastu nabízí rychlé a hygienické sušení rukou s nízkou spotřebou energie. Kompaktní a odolný design je vhodný pro kanceláře,...
Výkonný BIGFLOW EVO bezdotykový elektrický osoušeč rukou v elegantní černé barvě poskytuje rychlé a hygienické sušení rukou s nízkou spotřebou energie. Díky výkonu 2050 W a...
Moderní elektrický osoušeč Jet Dryer FORCE v černém ABS plastu poskytuje rychlé a hygienické sušení rukou s nízkou spotřebou energie. Kompaktní a odolný design je vhodný pro...
Moderní osoušeč rukou Jet Dryer STYLE ve stříbrném ABS plastu nabízí rychlé a hygienické sušení rukou s nízkou spotřebou energie. Kompaktní a odolný design je vhodný pro...
Moderní elektrický osoušeč Jet Dryer SLIM ve stříbrném ABS plastu poskytuje rychlé a hygienické sušení rukou s nízkou spotřebou energie. Kompaktní a odolný design je ideální pro...
Moderní Jet Dryer BOOSTER v elegantní bílé barvě z odolného ABS plastu nabízí rychlé sušení rukou s minimální spotřebou energie. Díky kompaktnímu designu a snadné instalaci je...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
