COLORADO držák ručníků 350mm, chrom
Kód: 692135



Související produkty
Elektrické otopné těleso DIRECT-E 600x1320 mm a výkonu 600 W představuje špičkové elektrické topné žebříky pro moderní koupelny. Rovný design a elegantní bílá barva zajišťují...
Radiátor do koupelny už dávno není nudný bílý žebřík. To ostatně ukazuje elektrický radiátor - sušák POP STAR elektro. Díky své konstrukci se na koupelnový radiátor - sušák...
Elektrický sušák ručníků PRIMAVERA do moderního interiéru s hloubkou pouze 10 cm - v bílé a černé barvě jsou nejen trubky a uchycení, ale i napájecí kabel a elektrická zástrčka....
Elektrický sušák ručníků PRIMAVERA do moderního interiéru s hloubkou pouze 10 cm - v bílé a černé barvě jsou nejen trubky a uchycení, ale i napájecí kabel a elektrická zástrčka....
Už žádné vlhké ručníky v koupelně! S novým REDONDO elektrickým sušákem ručníků můžete mít vždy suché a teplé ručníky po ruce. Jeho kulatý design se skvěle hodí do každého...
Elektrický sušák ručníků a osušek dokáže při malé spotřebě energie kvalitně usušit Vaše mokré ručníky. Vhodné pro menší koupelny i kuchyně, kde prostory nedovolují použití...
Představujeme Vám TONDI-E elektrické otopné těleso rovné v bílé barvě, o rozměrech 600x1690 mm a výkonu 800 W. Tato elegantní a účinná příhradová topidla jsou skvělou volbou pro...
PAPINADO elektrický sušák ručníků je ideálním řešením pro vaši koupelnu! S rozměry 263x1200mm a výkonem 85W vám zajistí dostatečnou kapacitu pro sušení vašich ručníků nebo...
Detailní popis produktu
Malý hranatý úchyt na stěnu a štíhlé hranaté profily charakterizují sérii COLORADO. Doplňky lze na stěnu přivrtat nebo nalepit.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky ručníků |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 0.422 kg |
| EAN: | 8003341152836 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Délka: | 352 mm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Držák ručníků jednoramenný |
| Hloubka: | 77 mm |
| Instalace: | Lepení;Vrtání |
| Materiál: | Slitina |
| Rozměr: | 352x42x77 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 42 mm |
| Záruka: | 10 let |
Tato série nabízí volbu tradičního vrtaného spoje nebo snadné a rychlé lepení. Nepostradatelné doplňky do koupelny od českého výrobce
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
