CYCLON bezdotykový elektrický osoušeč rukou 220-240V, 2450W, 265x240x210mm, nerez mat
Kód: 01101.S



Související produkty
Základem každého luxusního koupelnového interiéru je dokonalá harmonie. Stačí do něj zahrnout precizně zpracované doplňky, jako například tento držák toaletního papíru s krytem....
Detailní popis produktu
Osoušeč: 220-240V – 50/60 Hz, příkon 2450 W / 10,6 A, IPX1, CLASS1
Motor: příkon 250 W, 6.500 ot./min
Průtok vzduchu: 5 500 l/min
Rychlost proudění vzduchu: 117 km/h
Úroveň hluku: 70 dB(A)
Ovládání: Infrasnímač, automatické vypnutí
Nastavitelná vzdálenost sepnutí senzoru: 10–50 cm
Bezpečnostní tepelný omezovač: vnitřní termostat, pojistka, automatické vypnutí v případě vandalismu
Teplota vzduchu: 53 °C
Doba osoušení: 28 s
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osoušeče rukou |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 5.823 kg |
| EAN: | 8435368800320 |
| Barva: | Nerez mat |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 210 mm |
| Instalace: | Vrtání |
| Materiál: | Nerez |
| Rozměr: | 265x240x210 mm |
| Šířka: | 265 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 240 mm |
| Záruka: | 2 roky |
EMPIRE ECOSTREAM SF 1100 tryskový osoušeč rukou v chrom mat provedení: Odolný vůči vandalům s hliníkovým chrom mat odlitkem. Rychlé a efektivní sušení s antivandalismusovými...
Bezdotykový elektrický osoušeč rukou 220-240V, 1500W, 270x240x170 mm, nerez lesk - Vyzkoušejte tento elegantní bezdotykový elektrický osoušeč rukou s nerezovým lesklým povrchem....
Jet Dryer AIRTAP 3v1 – kulatá, kartáčovaný nerez je špičkový osoušeč rukou s integrovanou bezdotykovou baterií a dávkovačem mýdla, který přináší maximální hygienu a komfort v...
Výkonný EMPIRE bezdotykový elektrický osoušeč rukou v lesklém nerezovém provedení nabízí rychlé a hygienické sušení rukou s nízkou spotřebou energie. Díky výkonu 2400 W a...
EMPIRE ECOSTREAM BF 1100 tryskový osoušeč rukou v bílé barvě: Odolný vůči vandalům s hliníkovým odlitkem. Rychlé a efektivní sušení s antivandalismusovými funkcemi. Stylový...
Inovativní elektrický osoušeč rukou Jet Dryer DUO – 2v1 v černém lakovaném provedení umožňuje rychlé a hygienické sušení rukou a zároveň nabízí praktickou funkci 2v1 pro menší...
Moderní elektrický osoušeč rukou Jet Dryer SIMPLE v kartáčovaném nerezu poskytuje rychlé a hygienické sušení rukou s nízkou spotřebou energie. Odolná nerezová konstrukce a...
Elegantní elektrický osoušeč rukou Jet Dryer STYLE v bílém ABS plastu poskytuje rychlé a hygienické sušení rukou s nízkou spotřebou energie. Kompaktní a odolný design je vhodný...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
