FORTIS sprchové dveře do niky 1200mm, čiré sklo, pravé
Kód: FL1412R



Související produkty
Detailní popis produktu
Bezrámové pantové zástěny FORTIS v moderním hranatém designu. Minimalistické pochromované panty v nekompromisním hranatém designu, zevnitř zapuštěné pro snadné čištění a se zvedací funkcí pro pohodlné otevírání. Bezpečnostní čiré sklo v tloušťce 8 mm je ošetřené povrchovou úpravou ANTIDROP pro snadné čištění. Výška 2000 mm. Hranaté pochromované madlo ve stejném minimalistickém designu jako panty.
Praktickým doplňkem je možnost nalepení madla na ručník přímo na skleněnou plochu nebo použití závěsných poliček (madla na ručník ani poličky nejsou součástí zástěn). Ke sprchovým zástěnám doporučujeme vaničky z litého mramoru nebo odtokové kanálky.
K čištění skel doporučujeme ASC čistící a ochranný prostředek, 94000.
Celková charakteristika sprchových zástěn série FORTIS:
- Dveře se zdvihovým mechanismem pantu
- Hranaté pochromované panty jsou zevnitř zapuštěné
- Hranaté minimalistické madlo
- ANTIDROP ochrana skel proti usazování vodního kamene a pro snadnou údržbu
- Rohová vzpěra pro vyšší stabilitu je součástí balení, délka vzpěry se liší podle šířky skla
- Snadná montáž pomocí nastavitelného stěnového profilu 0-16 mm
- Hliníková prahová lišta
- Extra čiré magnetické těsnění
- Instalace na vaničku nebo na podlahu
- Splňuje normu EN 14448
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Pochromované madlo | Mosazné pochromované panty se zvedací funkcí... | ... z vnitřní strany zapuštěné do skla | Stabilitu zástěn zajišťuje rohová vzpěra |
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Bezrámové sprchové zástěny
Ochranu proti přetečení vody u bezrámových zástěn zajišťuje nízká přetoková lišta, která dotváří čistý vzhled zástěny. Bezrámové zástěny tak působí svěžím elegantním dojmem.

Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Dokumenty - Údržba
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 51 kg |
| EAN: | 8590913868177 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva profilu: | Chrom - Leštěný hliník |
| Dostupnost: | Skladem |
| Instalační šířka do: | 1211 mm |
| Instalační šířka od: | 1185 mm |
| Směr otevírání: | Pravé |
| Šířka: | 1200 mm |
| Šířka vstupu: | 540 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Dveře do niky |
| Typ otevírání: | Otevírací jednokřídlé |
| Typ výplně: | ČIRÉ sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Vlastnosti: | Bezrámové provedení |
| Výška: | 2000 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
POLYSAN – Česká kvalita s tradicí od roku 1996
Ryze česká společnost Polysan se sídlem v Nesměřicích u Zruče nad Sázavou patří mezi absolutní špičku v oboru sanitární techniky. Od svého založení v roce 1996 se specializuje na vývoj a výrobu koupelnového vybavení, které vyniká precizním zpracováním a použitím těch nejkvalitnějších materiálů, jako je prémiový akrylát či lité sklo.
Díky vlastnímu vývoji a moderním výrobním technologiím dokáže Polysan pružně reagovat na trendy a nabízet řešení, která jsou funkční i esteticky dotažená. Portfolio značky zahrnuje vše od designových van a sprchových koutů až po unikátní hydromasážní systémy, které jsou do výrobků instalovány s vysokým podílem ruční práce. Polysan je součástí silné skupiny UBC, což zaručuje stabilitu a vynikající servisní zázemí.

Časté dotazy k produktům POLYSAN
? V čem spočívá hlavní výhoda van a vaniček Polysan?
Polysan používá výhradně značkový akrylát, který je probarvený v celé tloušťce, nestudí a velmi snadno se udržuje. Díky sklovláknité výztuži a tuhému dnu jsou výrobky extrémně stabilní a mají dlouhou životnost, což značka potvrzuje nadstandardními zárukami.
? Nabízí Polysan také atypická řešení na míru?
Ano, flexibilita je jednou z největších předností. Polysan dokáže vyrobit vany s hydromasáží přesně podle přání zákazníka nebo nabídnout sprchové zástěny a walk-in řešení s nastavitelnými profily, které vyřeší i ty nejnáročnější dispozice koupelen.
? Je zajištěn servis produktů i po letech?
Jakožto tradiční český výrobce garantuje Polysan vynikající dostupnost náhradních dílů a profesionální servis. I po skončení záruční doby se můžete spolehnout na odbornou pomoc a podporu vlastní sítě techniků.




