HANDICAP madlo sklopné s opěrnou nohou 600mm, bílá
Kód: XH521W



Související produkty
S designovým zrcadlem s LED osvětlením a nastavitelnou teplotou barvy světla budete mít koupelnu vždy dokonale osvětlenou. Rozměry 1000 x 700 x 30 mm a LED osvětlení s možností...
Elektrický sušák ručníků ELCOR 480x520x50 mm s výkonem 63 W nabízí kompaktní a elegantní koupelnové topení. Černá matná povrchová úprava dodává sušáku moderní a nadčasový...
Zažijte dokonalou harmonii mezi funkcionalitou a elegantním designem s SIGMA SIMPLY sprchovými dveřmi. S posuvným mechanismem šetříte prostor ve vaší koupelně, zatímco čirá skla...
Oblíbené baterie v moderním designu.
Velké usnadnění a zvýšenou bezpečnost zajistí ve Vaší koupelně či toaletě koupelnové madlo. Zalomení koupelnového madla 135° zajišťuje možnost používání madla z více úhlů.
Černé nerezové lomené madlo Nimco BMLC 906060-90 o délce 600 mm nabízí bezpečnou podporu a moderní vzhled pro koupelny i toalety. Jeho ergonomické tvarování umožňuje pohodlný...
Bezpečnost je vždy na prvním místě a v koupelně by to mělo platit dvojnásob. Koupelnové madlo rovné pro montáž na stěnu, zajistí stabilitu v každé koupelně. Povrchová úprava v...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Madla k WC |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.35 kg |
| EAN: | 8590913125669 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Madlo |
| Hloubka: | 616 mm |
| Instalace: | Vrtání |
| Materiál: | Ocel |
| Nosnost: | 120 kg |
| Rozměr: | 100x800x616 mm |
| Šířka: | 100 mm |
| Tvar: | Ostatní tvary |
| Výška: | 800 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Sklopné madlo s opěrnou nohou pro bezpečnou podporu v bezbariérové koupelně a WC. Délka 813 mm, nerezová ocel – lesk pro snadnou údržbu a vysokou odolnost proti korozi....
Nabízíme vám skvělé řešení pro vaši koupelnu - HANDICAP madlo sklopné s opěrnou nohou 813mm v bílé barvě. Toto madlo je vyrobeno z kvalitního materiálu, který zaručuje pevnost a...
HANDICAP podpěrné madlo PRAVÉ 500mm, bílá je ideálním doplňkem do vaší koupelny. S jeho délkou 500mm a funkcí podpory přináší pocit bezpečí a pohodlí při používání vany nebo...
HANDICAP podpěrné madlo PRAVÉ 760mm, nerez lesk je ideální doplněk k vaší koupelně pro zajištění maximální bezpečnosti a pohodlí. Díky svému nerezovému lesklému provedení se...
Kvalitní HANDICAP madlo s držákem toaletního papíru v provedení chrom. Spojuje praktickou oporu a elegantní vzhled pro bezpečný pohyb v koupelně či na toaletě.
Produkt HANDICAP madlo sklopné 813mm, nerez lesk je ideálním řešením pro každého, kdo potřebuje zvýšenou bezpečnost a podporu při pohybu v koupelně. Toto sklopné madlo je...
Podpůrné madlo pro osoby se zdravotním postižením, pravé, 760mm, bílé barvy, je ideálním doplňkem pro vaši koupelnu. S tímto madlem ve své koupelně získáte nejenom větší...
S HANDICAP podpěrným madlem LEVÉ 760mm si zajistíte maximální bezpečnost a pohodlí ve vaší koupelně. Madlo je vyrobeno z odolného materiálu v bílé barvě, která bude skvěle ladit...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
