HANDICAP opěrná mobilní madla k WC, bílá
Kód: A0110101



Související produkty
S designovým zrcadlem s LED osvětlením a nastavitelnou teplotou barvy světla budete mít koupelnu vždy dokonale osvětlenou. Rozměry 1000 x 700 x 30 mm a LED osvětlení s možností...
Elektrický sušák ručníků ELCOR 480x520x50 mm s výkonem 63 W nabízí kompaktní a elegantní koupelnové topení. Černá matná povrchová úprava dodává sušáku moderní a nadčasový...
Zažijte dokonalou harmonii mezi funkcionalitou a elegantním designem s SIGMA SIMPLY sprchovými dveřmi. S posuvným mechanismem šetříte prostor ve vaší koupelně, zatímco čirá skla...
Oblíbené baterie v moderním designu.
HANDICAP WC sedátko zvýšené 10cm, s madly, bílá, je ideálním řešením pro ty, kteří se potýkají s omezenou pohyblivostí nebo handicapem. Toto zvýšené sedátko poskytuje pohodlné a...
Pevné podpěrné madlo Nimco BMU 9090-10 o délce 900 mm je ideální pro bezpečné vybavení koupelen, toalet i bezbariérových prostor. Stabilní konstrukce z kvalitního materiálu...
Detailní popis produktu
- Na boční straně držák na noviny a časopisy
Technický list ke stažení zde
Dokumenty
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Madla k WC |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 5.513 kg |
| EAN: | 4006956951348 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Dodání do 6ti týdnů |
| Druh: | Madlo |
| Hloubka: | 490 mm |
| Instalace: | Na postavení |
| Materiál: | Mosaz |
| Nosnost: | 150 kg |
| Rozměr: | 715x660x490 mm |
| Šířka: | 715 mm |
| Tvar: | Ostatní tvary |
| Výška: | 660 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Nabízíme Vám kvalitní HANDICAP opěrné madlo LEVÉ s rozměry 800×850 mm, vyrobené z nerezového lesklého materiálu. Toto madlo je ideální volbou pro všechny, kteří potřebují...
Chcete zlepšit bezpečnost ve vaší koupelně a zároveň ji esteticky vylepšit? Pak je pro vás ideální volbou HANDICAP podpěrné madlo tvar U 600mm, bílá! Toto kvalitní madlo je...
Zajistěte si optimální bezpečnost a pohodlí ve vaší koupelně s naším podpěrným madlem tvaru U! HANDICAP podpěrné madlo v délce 813mm a s nerez lesklým povrchem je ideální volbou...
Nenechte se omezovat žádnou fyzickou překážkou s naším novým opěrným madlem PRAVÉho provedení v bílé barvě o rozměrech 800x850mm. Toto madlo je nejen praktickým řešením pro vaše...
Vylepšete svůj zážitek z koupelny s naším novým HANDICAP podpěrným madlem. S délkou 500mm a bílou barvou je tento kousek nejen praktickým pomocníkem, ale také stylovým doplňkem...
Zařiďte si svůj domov či kancelář s praktickým a stylovým podpěrným madlem tvaru U. Toto madlo je nesmírně užitečným pomocníkem pro každodenní pohybu a zvláště pro ty, kteří...
Oblačno s přeháňkami? Déšť na cestách? S handicapy už nemusíte mít starosti díky našemu sklopnému madlu o délce 600mm v elegantní bílé barvě! Toto praktické madlo je ideální pro...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
