HIMALAYA držák ručníků 400mm, bambus
Kód: HY2140



Související produkty
PASADOR elektrický sušák ručníků je vysoce stylovým a účinným řešením pro úsporu místa a ohleduplnost k životnímu prostředí. Kulatá konstrukce o průměru 150x1500 mm, s 30 W...
ELZOR elektrický sušák ručníků 500×470 mm v moderním černém matném provedení je praktickým a stylovým doplňkem každé koupelny. Tento elektrický koupelnový sušák o výkonu 60 W...
PAPINADO elektrický sušák ručníků 109×1200 mm v moderním černém matném provedení je praktickým a designovým doplňkem každé koupelny. S výkonem 40 W zajišťuje efektivní sušení...
Eskinado elektrický sušák ručníků! Designový kousek s hranatým profilom a nerezovým leskom! Už z názvu je jasné, že se jedná o produkt, ktorý dokonale zdůrazní jakýkoliv...
Praktický el. sušák do koupelny. Pohodlná instalace a zapojení pouze do el. zásuvky. Matně bílý povrch. Malé a praktické topení do koupelny.
Vážení zákazníci, máme pro vás skvělou novinku v naší nabídce! Představujeme vám elektrické otopné těleso METRO-E, které je rovné a má rozměry 600x1620 mm. Jeho výkon činí 800 W...
Otočný elektrický sušák ručníků a osušek dokáže při malé spotřebě energie kvalitně usušit Vaše mokré ručníky. Vhodné pro měnší koupelny i kuchyně, kde prostory nedovolují...
REDONDO je ideálním doplňkem pro vaši koupelnu. Jeho kulatý design a rozměry 500x900 mm se snadno vejde do každého prostoru. Díky nízké spotřebě pouze 75 W šetří nejen váš čas,...
Detailní popis produktu
Moderní design a přírodní materiál - to je kolekce koupelnových doplňků BAMBOOM od italského výrobce Gedy. S touto řadou doplňků docílíte podmanivého kouzla ve své koupelně.
Bambus je lehký a odolný materiál, který je pro své vlastnosti oblíbenou volbou pro zařízení interiérů, kde je kladen důraz na přírodní vzhled a dekorativnost.

Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky ručníků |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 0.164 kg |
| EAN: | 8003341302293 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Hnědá |
| Délka: | 400 mm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Držák ručníků jednoramenný |
| Hloubka: | 69 mm |
| Instalace: | Vrtání |
| Materiál: | BAMBUS |
| Rozměr: | 400x25x69 mm |
| Šířka: | 400 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 25 mm |
| Záruka: | 10 let |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
