IL GIGLIO dvojitý držák ručníků otočný 350mm, chrom
Kód: A92313



Související produkty
Elektrický sušák ručníků ELCOR 480x520x50 mm s výkonem 63 W nabízí kompaktní a elegantní koupelnové topení. Černá matná povrchová úprava dodává sušáku moderní a nadčasový...
Představujeme Vám TONDI-E elektrické otopné těleso rovné v bílé barvě, o rozměrech 600x1690 mm a výkonu 800 W. Tato elegantní a účinná příhradová topidla jsou skvělou volbou pro...
Elektrické otopné těleso DIRECT-E v rozměru 450x960 mm nabízí úsporné a praktické koupelnové topení. Výkon 300 W je ideální pro menší prostory a efektivní sušení ručníků. Rovný...
VIPE elektrický sušák ručníků, 500x500mm, 59W, bílý, je ideálním řešením pro suché ručníky a vytvoření příjemného prostředí v koupelně. S jeho rozměry 500x500 mm se perfektně...
Vážení zákazníci, máme pro vás skvělou novinku v naší nabídce! Představujeme vám elektrické otopné těleso METRO-E, které je rovné a má rozměry 600x1620 mm. Jeho výkon činí 800 W...
Svému domovu dopřejte teplo a komfort s elektrickým otopným tělesem DIRECT-E. Toto otopné těleso o rozměrech 450x1320 mm a výkonu 400 W je ideální volbou pro vytápění vašeho...
Elektrický sušák ručníků ESCADA 1 do moderního interiéru s hloubkou pouze 10 cm - v bílé a černé barvě jsou nejen trubky a uchycení, ale i napájecí kabel a elektrická zástrčka....
Detailní popis produktu
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky ručníků |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 1.15 kg |
| EAN: | 8003341323847 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Délka: | 350 mm |
| Dostupnost: | Dodání do 8 týdnů |
| Druh: | Držák ručníků otočný |
| Hloubka: | 350 mm |
| Instalace: | Vrtání |
| Materiál: | Mosaz |
| Rozměr: | 65x58x350 mm |
| Šířka: | 65 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 58 mm |
| Záruka: | 10 let |
Tato série nabízí volbu tradičního vrtaného spoje nebo snadné a rychlé lepení. Nepostradatelné doplňky do koupelny od českého výrobce
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
