Koupelnová stolička, 26x45,5x26cm, černá
Kód: CO7614



Související produkty
Posuvné čtyřdílné skleněné stěny ESSENCE N2FS s praktickým středovým otevíráním řeší atypické vstupy v prostorných koupelnách. Velmi elegantní vzhled a design je podpořen...
Široká shrnovací sprchová zástěna MARTE NEW v rozměru 130–150 cm s elegantním zavíráním do středu je perfektním řešením pro velké sprchové niky. Díky unikátnímu systému FLEX si...
Posuvné čtyřdílné skleněné stěny ESSENCE N2FS s praktickým středovým otevíráním řeší atypické vstupy v prostorných koupelnách. Velmi elegantní vzhled a design je podpořen...
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedátka do sprchových koutů |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.68 kg |
| EAN: | 8003341289532 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Sedátko / Stolička |
| Hloubka: | 260 mm |
| Materiál: | Ocel;Plast |
| Nosnost: | 100 kg |
| Rozměr: | 260x455x260 mm |
| Šířka: | 260 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 455 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Koupelnová stolička 30x46,5x29,3cm, bílá, je ideální volbou pro každou koupelnu. Díky svým rozměrům se jednoduše vejde do každého interiéru a zároveň poskytne dostatek prostoru...
TRENDY koupelnová stolička je praktickým a moderním doplňkem pro každou koupelnu. S rozměry 40x48x27,5cm se snadno vejde i do menších prostor a zároveň poskytuje dostatečný...
Užijte si pohodlí a bezpečnost při sprchování s nerezovým sklopným sedátkem. Je ideální pro seniorů, osoby se sníženou pohyblivostí i každého, kdo si chce dopřát komfort....
Stolička ASTYLE je skvělou volbou pro vaši kuchyni či jídelnu. Je vyrobena z masivu přírodního dubu, což jí dodává nejen vysokou kvalitu, ale také krásný přírodní vzhled. Díky...
Koupelnová stolička s úložným prostorem, bílá, je ideálním doplňkem do vaší koupelny. Využijete ji jako praktické posezení při úkonu hygieny, ale zároveň nabízí dostatečný...
ASTYLE kulatá stolička o 36x41cm, masiv přírodní dub je ideální volbou pro ty, kteří si chtějí pořídit kvalitní a stylový kus nábytku. Tato stolička je vyrobena z masivního...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
