TRIO koupelnová stolička, průměr 33x40cm, bílá
Kód: 2072



Související produkty
Shrnovací sprchová zástěna MARTE NEW v rozměru 110–130 cm s praktickým zavíráním do středu nabízí velkorysý vstupní prostor a moderní vzhled. Díky unikátnímu systému FLEX si...
Posuvné čtyřdílné skleněné stěny ESSENCE N2FS s praktickým středovým otevíráním řeší atypické vstupy v prostorných koupelnách. Velmi elegantní vzhled a design je podpořen...
Posuvné čtyřdílné skleněné stěny ESSENCE N2FS s praktickým středovým otevíráním řeší atypické vstupy v prostorných koupelnách. Velmi elegantní vzhled a design je podpořen...
Shrnovací sprchová zástěna MARTE NEW v maximálním rozměru 160–180 cm se zavíráním do středu je ideálním řešením pro velmi široké sprchové kouty. Unikátní systém FLEX umožňuje...
Posuvné čtyřdílné skleněné stěny ESSENCE N2FS s praktickým středovým otevíráním řeší atypické vstupy v prostorných koupelnách. Velmi elegantní vzhled a design je podpořen...
Detailní popis produktu
- Vhodná do sprchového koutu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedátka do sprchových koutů |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.508 kg |
| EAN: | 8003341001929 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Sedátko / Stolička |
| Hloubka: | 330 mm |
| Materiál: | Plast |
| Nosnost: | 100 kg |
| Průměr: | 330 mm |
| Rozměr: | 330x400x330 mm |
| Šířka: | 330 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 400 mm |
| Záruka: | 2 roky |
TRENDY koupelnová stolička je ideální volbou pro moderní a stylovou koupelnu. S rozměry 40x48x27,5cm se snadno vejde i do menších prostorů, aniž by ztratila svou praktičnost a...
TETRA koupelnová stolička je ideálním doplňkem pro každou koupelnu. Její rozměry 42x41x27cm se perfektně hodí pro menší prostory, a přesto nabízí dostatek prostoru pro pohodlné...
SOUND sklopné sedátko do sprchového koutu je ideální volbou pro ty, kteří chtějí svůj koupelnový prostor udělat ještě komfortnějším a praktičtějším. S rozměry 38x35,5cm se...
SAAP BLACK je inovativní sklopné sedátko, které usnadní Váš každodenní rituál ve sprchovém koutě. S jeho rozměry 35x32,8cm se snadno vejde do každého prostoru a skvěle se hodí...
Přineste do své koupelny trochu barevného stylu s naší COLORED koupelnovou stoličkou. Tato moderní stolička s rozměry 37x39x37cm je vyrobena z kvalitního ABS materiálu a její...
TRENDY koupelnová stolička je praktickým a moderním doplňkem pro každou koupelnu. S rozměry 40x48x27,5cm se snadno vejde i do menších prostor a zároveň poskytuje dostatečný...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
