TETRA koupelnová stolička 42x41x27cm, bílá
Kód: 2872



Související produkty
Shrnovací sprchová zástěna MARTE NEW v maximálním rozměru 160–180 cm se zavíráním do středu je ideálním řešením pro velmi široké sprchové kouty. Unikátní systém FLEX umožňuje...
2-křídlé "lítací" skleněné dveře ESSENCE N2B řeší atypické vstupy v prostorných koupelnách. Velmi luxusní vzhled a design je podpořen profilem jehož barvu si můžete vybrat ze...
Sprchové dveře PORTA NEW s exluzivním systémem, který zaručuje rezistenci vůči korozi, odlupu barvy a nárazům, podtrhují moderní design každé koupeny. Vysoce kvalitní plastové...
Plastová čtvercová sprchová zástěna GIOVE NEW se zavíráním do rohu. s rozměrovou a tvarovou variabilitou systému FLEX přináší maximální úsporu místa do všech koupelen. Umožňují...
Posuvné čtyřdílné skleněné stěny ESSENCE N2FS s praktickým středovým otevíráním řeší atypické vstupy v prostorných koupelnách. Velmi elegantní vzhled a design je podpořen...
Zalamovací skleněné dveře DECO N2S řeší atypické vstupy v prostorných koupelnách. Velmi luxusní vzhled a design je podpořen profilem jehož barvu si můžete vybrat ze třech...
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedátka do sprchových koutů |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.018 kg |
| EAN: | 8003341040553 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Sedátko / Stolička |
| Hloubka: | 270 mm |
| Materiál: | Plast |
| Nosnost: | 100 kg |
| Rozměr: | 420x410x270 mm |
| Šířka: | 420 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 410 mm |
| Záruka: | 2 roky |
TRENDY koupelnová stolička je ideální volbou pro moderní a stylovou koupelnu. S rozměry 40x48x27,5cm se snadno vejde i do menších prostorů, aniž by ztratila svou praktičnost a...
TRIO koupelnová stolička je praktickým doplňkem pro každou koupelnu. S jejím průměrem 33x40cm je ideální pro malé i větší prostory. Stolička je vyrobena z kvalitního bílého...
Stolička ASTYLE je skvělou volbou pro vaši kuchyni či jídelnu. Je vyrobena z masivu přírodního dubu, což jí dodává nejen vysokou kvalitu, ale také krásný přírodní vzhled. Díky...
Koupelnová stolička s úložným prostorem v elegantní černé barvě je nezbytným doplňkem vaší koupelny. Tato praktická stolička vám umožní pohodlně a bezpečně posedět při své ranní...
Zvyšte bezpečnost a pohodlí ve své koupelně s nerezovým sklopným sedátkem do sprchy, které unese až 200 kg. Díky pevné nerezové konstrukci je vysoce odolné proti vlhkosti a...
Nabízíme vám skvělý doplněk pro vaši koupelnu - DINO sklopné sedátko do sprchového koutu. Toto pohodlné a praktické sedátko má rozměry 37,5x29,5 cm a díky své bílé barvě se...
Elegantní a pevné nerezové sklopné sedátko do sprchy s bezpečnostním sklem je ideální volbou pro ty, kteří hledají kombinaci designu a funkčnosti. Díky nosnosti 200 kg poskytuje...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
