KRONAS LED svítidlo, 6W, 230V, 400x40x100mm, IP44, plast, chrom
Kód: KA400



Související produkty
Detailní popis produktu
- instalace na zrcadlo, na skříňku nebo na zeď
- 230 V AC transformátor vestavěný v těle svítidla
- CRI: ≥ 80
- materiál: plast + akrylát
ABS
Akrylonitrilbutadienstyren (zkratka ABS) je amorfní termoplastický průmyslový kopolymer, který je odolný vůči mechanickému poškození. Tuhý, houževnatý, dle typu odolný proti nízkým i vysokým teplotám, málo nasákavý, zdravotně nezávadný. Odolný vůči poškození. V kombinaci s mosazí zaručuje dlouhou životnost.
Barva LED: Denní bílá
Pro určení barvy světla se používá pojem „teplota chromatičnosti“. Její hodnoty se udávají v jednotkách Kelvinů (K). Denní bílá je barva vyzařovaného světla v rozmezí 4000 - 5000 K. Toto světlo je pocitově neutrální, nejvíce připomíná denní světlo. Nezkresluje vnímání barev osvětlených předmětů, proto je vhodné do obytných prostor, kuchyní a koupelen.

Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Dokumenty - Energetický štítek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Na zrcadla a galerky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.328 kg |
| EAN: | 8590913862809 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Barva LED: | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 100 mm |
| Materiál: | ABS |
| Napětí: | 230 V |
| Ovládání světla: | Není součástí |
| Příkon: | 6 W |
| Rozměr: | 400x40x100 mm |
| Stupeň krytí: | IP44 |
| Svítivost: | 350 lm |
| Šířka: | 400 mm |
| Typ osvětlení: | LED |
| Výška: | 40 mm |
| Záruka: | 2 roky |
| Životnost (LED): | 20000 hod. |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
AQUALINE – Praktické vybavení pro každou koupelnu
Značka Aqualine je tradičním zástupcem na českém trhu koupelnového vybavení již od roku 1991. Je klíčovou součástí silné české skupiny UBC s.r.o., která se řadí mezi lídry v oblasti sanitární techniky. Aqualine se zaměřuje na vývoj produktů, které spojují funkčnost a moderní vzhled s mimořádnou cenovou dostupností.
Hlavní doménou značky je nabídka komplexního sortimentu – od vodovodních baterií a sprchových koutů až po keramiku a koupelnový nábytek. Díky filozofii "ceny, které potěší" je Aqualine ideální volbou pro rekonstrukce panelákových koupelen, vybavení toalet i komerčních objektů, kde hraje prim poměr ceny a kvality.

Časté dotazy k produktům AQUALINE
? Proč jsou produkty Aqualine tak cenově dostupné?
Značka Aqualine se profiluje jako ekonomická řada skupiny UBC. Úspory dosahuje optimalizací výroby a výběrem osvědčených materiálů, aniž by slevila z požadavků na funkčnost a spolehlivost. Je to ideální řešení pro chytré a levné rekonstrukce.
? Jsou k produktům Aqualine dostupné náhradní díly?
Ano. Díky zázemí české společnosti UBC je zajištěna vynikající dostupnost náhradních dílů (např. kartuše do baterií, pojezdy ke koutům). To je obrovská výhoda oproti neznačkovému zboží z hobbymarketů, které po drobném poškození často nelze opravit.
? Jaké jsou hlavní výhody keramiky Aqualine?
Keramika (umyvadla, WC) značky Aqualine nabízí praktické rozměry a nadčasový design. Je navržena tak, aby se snadno udržovala a pasovala i do velmi malých prostor, jako jsou samostatná WC v panelových domech.
