VERONICA LED svítidlo, 6 W, 300x30x115 mm, IP44, chrom
Kód: E26891CI



Související produkty
Detailní popis produktu
- Balení bez LED driveru, připojuje se přímo na 230 V pomocí spojovacího boxu s ochranou IP44
Standardně se dodává s držákem za rám zrcadla nebo na zeď. Součástí balení je i univerzální držák, pomocí kterého lze instalovat svítidlo na galerku nebo na zrcadlo (max. tloušťka zrcadla je 6 mm).
Barva LED: Studená bílá
Pro určení barvy světla se používá pojem „teplota chromatičnosti“. Její hodnoty se udávají v jednotkách Kelvinů (K). Studená bílá je barva vyzařovaného světla v rozmezí 5700 - 6500 K. Toto světlo je chladné, jasné a často s lehce modrým nádechem. Přirozeně podporuje bdělost, proto je vhodné do pracovních prostor a koupelen na osvětlení galerek a zrcadel.

Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Energetický štítek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Na zrcadla a galerky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.374 kg |
| EAN: | 8590913949555 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Barva LED: | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 115 mm |
| Materiál: | Hliník-plast |
| Napětí: | 230 V |
| Ovládání světla: | Není součástí |
| Příkon: | 6 W |
| Rozměr: | 300x30x115mm |
| Stupeň krytí: | IP44 |
| Svítivost: | 420 lm |
| Šířka: | 300 mm |
| Typ osvětlení: | LED |
| Výška: | 30 mm |
| Záruka: | 2 roky |
| Životnost (LED): | 36000 hod. |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
AQUALINE – Praktické vybavení pro každou koupelnu
Značka Aqualine je tradičním zástupcem na českém trhu koupelnového vybavení již od roku 1991. Je klíčovou součástí silné české skupiny UBC s.r.o., která se řadí mezi lídry v oblasti sanitární techniky. Aqualine se zaměřuje na vývoj produktů, které spojují funkčnost a moderní vzhled s mimořádnou cenovou dostupností.
Hlavní doménou značky je nabídka komplexního sortimentu – od vodovodních baterií a sprchových koutů až po keramiku a koupelnový nábytek. Díky filozofii "ceny, které potěší" je Aqualine ideální volbou pro rekonstrukce panelákových koupelen, vybavení toalet i komerčních objektů, kde hraje prim poměr ceny a kvality.

Časté dotazy k produktům AQUALINE
? Proč jsou produkty Aqualine tak cenově dostupné?
Značka Aqualine se profiluje jako ekonomická řada skupiny UBC. Úspory dosahuje optimalizací výroby a výběrem osvědčených materiálů, aniž by slevila z požadavků na funkčnost a spolehlivost. Je to ideální řešení pro chytré a levné rekonstrukce.
? Jsou k produktům Aqualine dostupné náhradní díly?
Ano. Díky zázemí české společnosti UBC je zajištěna vynikající dostupnost náhradních dílů (např. kartuše do baterií, pojezdy ke koutům). To je obrovská výhoda oproti neznačkovému zboží z hobbymarketů, které po drobném poškození často nelze opravit.
? Jaké jsou hlavní výhody keramiky Aqualine?
Keramika (umyvadla, WC) značky Aqualine nabízí praktické rozměry a nadčasový design. Je navržena tak, aby se snadno udržovala a pasovala i do velmi malých prostor, jako jsou samostatná WC v panelových domech.
