MARY kosmetické zrcátko závěsné, LED, Ø 130mm, černá
Kód: 03112010



Související produkty
Exkluzivní kulaté LED zrcadlo Sapho Lumiro Strip o průměru 75 cm v unikátním barevném provedení Siena. Subtilní hliníkový rám v tomto teplém metalickém tónu dodává zrcadlu punc...
FAGO zrcadlo s LED podsvícením 60x80cm, dotykový senzor, stmívatelné je ideální volbou pro moderní a funkční koupelny. Jeho velký rozměr 60x80 cm poskytuje dostatečný prostor...
Koupelnové LED zrcadlo. Možnost nastavení barevné teploty od 3000 - 6500 K. Možnost nastavení intenzity svítivosti. Příkon 29 W. 2088 Lumen.
Velkorysé LED zrcadlo Sapho Breto v rozměru 120x60,8 cm je perfektní volbou pro široká umyvadla či koupelny pro celou rodinu. Toto zrcadlo s osvětlením vyniká integrovanou...
Kompaktní LED zrcadlo Sapho Breto o rozměrech 80x60,8 cm představuje ideální rovnováhu mezi stylem a praktičností. Hlavním benefitem je skleněná odkládací police v černém rámu,...
Nadčasové koupelnové zrcadlo Sapho Luminar o rozměru 60x80 cm s elegantním chromovým rámem je ideálním doplňkem pro každou moderní koupelnu. Tento univerzální model nabízí...
Koupelnové podsvícené LED zrcadlo. Příkon 15 W, barevná teplota 6500 K. 1080 Lumen.
Kompaktní LED zrcadlo Sapho Gemini o rozměru 40x60 cm je perfektní volbou pro menší koupelny nebo samostatné toalety. Díky své svislé orientaci a úzkému provedení šetří...
Detailní popis produktu
- Z jedné strany 3x zoom
- LED osvětlení vyžaduje 4x AA baterie (nejsou součástí balení)
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kosmetická zrcátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.989 kg |
| EAN: | 4006956170336 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 415 mm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Kosmetické zrcátko |
| Instalace: | Vrtání |
| Materiál: | Ocel |
| Šířka: | 290 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Záruka: | 2 roky |
LED zvětšovací zrcátko s dotykovým podsvíceným senzorem. Barevná teplota 6500 K. Příkon 8 W. Zvětšení 5x.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
