MARY kosmetické zrcátko závěsné, LED, Ø 130mm, chrom
Kód: 03112000



Související produkty
Moderní koupelnové zrcadlo Sapho Nyx o rozměru 50x70 cm s integrovaným LED osvětlením je ideálním doplňkem pro každodenní péči. Díky svému univerzálnímu formátu skvěle zapadne...
Elegantní oválné LED zrcadlo Sapho Kaira v rozměru 45x90 cm s výrazným černým matným rámem přináší do koupelny moderní industriální nádech. Štíhlý oválný tvar v kombinaci s...
Designové zrcadlo s LED podsvícením Sapho Elena o rozměru 68x96 cm vás zaujme svým luxusním černým matným rámem a efektním nepřímým osvětlením. Výkonné LED diody o příkonu 20 W...
Elegantní koupelnové zrcadlo Sapho Tong o rozměru 60x80 cm s integrovaným LED osvětlením je ideální volbou pro každodenní péči. Dva svislé světelné pruhy po stranách zajišťují...
Moderní čtvercové zrcadlo Sapho Nyx o rozměru 80x80 cm s integrovaným LED osvětlením představuje dokonalou harmonii tvaru a funkce. Čistý bezrámový design v kombinaci s efektním...
Moderní horizontální zrcadlo Sapho Luminar o rozměru 90x50 cm s elegantním chromovým rámem skvěle doplní širší koupelnové skříňky. Díky orientaci na šířku efektivně prosvětluje...
Velkorysé kulaté LED zrcadlo Sapho Pride Strip o průměru 90 cm v elegantním stříbrném hliníkovém rámu představuje špičku v oblasti koupelnového designu. Matný stříbrný rám...
Široké koupelnové LED zrcadlo Sapho Gemini o rozměru 90x50 cm je navrženo pro horizontální instalaci nad rozměrnější umyvadla. Díky své orientaci na šířku opticky zvětšuje...
Detailní popis produktu
- Z jedné strany 3x zoom
- LED osvětlení vyžaduje 4x AA baterie (nejsou součástí balení)
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kosmetická zrcátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.989 kg |
| EAN: | 4006956170350 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Délka: | 415 mm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Kosmetické zrcátko |
| Instalace: | Vrtání |
| Materiál: | Ocel |
| Šířka: | 290 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Záruka: | 2 roky |
LED zvětšovací zrcátko s dotykovým podsvíceným senzorem. Barevná teplota 6500 K. Příkon 8 W. Zvětšení 5x.
LED zvětšovací zrcátko s dotykovým podsvíceným senzorem. Barevná teplota 6500 K. Příkon 8 W. Zvětšení 5x.
LED zvětšovací zrcátko s dotykovým podsvíceným senzorem. Barevná teplota 6500 K. Příkon 8 W. Zvětšení 5x.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
