Mereo Sprchová nástěnná baterie, Lila, 150 mm, bez příslušenství, chrom
Kód: CBEE60103



Související produkty
Set čtvercového sprchového koutu ZARYA BLACK s akrylátovou samonosnou vaničkou OSKAR STONE EFFECT. Kout ZARYA BLACK vyniká kvalitním zpracováním hliníkového rámu v moderní černé...
Luxusní propracovaný design představují sprchové dveře do niky HOPA BELVER GRAFIT NEW (barva grafitová). Netradiční a velmi elegantní otvírání dveří, z 8 mm skla, pomocí...
Samostatná pevná stěna DECO F1AB společnosti HOPA. Není určena jako samostatně stojící zástěna, slouží ke kombinaci se sprchovými dveřmi série DECO N1FS. Spojením pevné stěny a...
Samostatná pevná stěna DECO F1AB společnosti HOPA. Není určena jako samostatně stojící zástěna, slouží ke kombinaci se sprchovými dveřmi série DECO N1FS. Spojením pevné stěny a...
Čtvrtkruhový sprchový kout MODERN CHROM 190 vyniká kvalitním zpracováním hliníkového rámu v barvě lesklého chromu, který spolu s magnetickým dovíráním, zajistí jeho dokonalou...
Set čtvercového sprchového koutu ZARYA BLACK s akrylátovou samonosnou vaničkou OSKAR STONE EFFECT. Kout ZARYA BLACK vyniká kvalitním zpracováním hliníkového rámu v moderní černé...
Samostatná pevná stěna DECO F1AB společnosti HOPA. Není určena jako samostatně stojící zástěna, slouží ke kombinaci se sprchovými dveřmi série DECO N1FS. Spojením pevné stěny a...
Samostatná pevná stěna DECO F1AB společnosti HOPA. Není určena jako samostatně stojící zástěna, slouží ke kombinaci se sprchovými dveřmi série DECO N1FS. Spojením pevné stěny a...
Detailní popis produktu
Tato sprchová nástěnná baterie pochází ze série vodovodních baterií Lila, která představuje cenově nenáročné řešení při zachování spolehlivosti a kvality povrchové úpravy. Nástěnné baterie dodáváme v rozteči 100 i 150 mm.- keramická kartuš 35 mm
- garantovaná záruka 10 let
- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 0.97 kg |
| EAN: | 8594013120654 |
| Barva: | Chrom |
| Design: | Oblý |
| Kartuše: | 35 mm |
| Materiál: | Pochromovaná mosaz |
| Ovládání baterie: | Páková |
| Rozteč: | 150 mm |
| Série: | Lila |
| Typ: | Sprchová |
| Varianta: | nástěnná |
Retro masivní design s krátkým chodem ovládací hlavice včetně retro držáku sprchy a sprchové hlavice i hadice 1,5 m
Velmi úsporná sprchová baterie FONTI 31 z nabídky společnosti HOPA. Nástěnná baterie má pákové ovládání a díky keramické kartuši je zaručena dlouhá životnost baterie. Balení...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
-
Dokument ke stažení - Technický list
-
Dokument ke stažení - Návod - baterie
-
Dokument ke stažení - Náhradní díly pro baterie Lila
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
