Mereo Sprchová nástěnná baterie, Zuna, 150 mm, bez příslušenství, chrom
Kód: CB60103Z



Související produkty
Originální sprchový set s kvalitní ruční sprchou, tyčovým držákem sprchy s horním držákem sprchy nebo záslepkou a sprchovou hadicí délky 1500 mm
Sprchová souprava s jednopolohovou sprchou, posuvným držákem, šedostříbrná hadice, nerez/plast/chrome
Luxusní propracovaný design představují sprchové dveře do niky HOPA BELVER GOLD NEW (barva zlatá broušená). Netradiční a velmi elegantní otvírání dveří, z 8 mm skla, pomocí...
Set čtvrtkruhového sprchového koutu ZARYA CHROM s akrylátovou vaničkou AXIM v bílé barvě. Kout ZARYA CHROM vyniká kvalitním zpracováním hliníkového rámu v nadčasové barvě chrom,...
Luxusní propracovaný design představují sprchové dveře do niky HOPA BELVER GOLD NEW (barva zlatá broušená). Netradiční a velmi elegantní otvírání dveří, z 8 mm skla, pomocí...
Samostatná pevná stěna DECO F1AB společnosti HOPA. Není určena jako samostatně stojící zástěna, slouží ke kombinaci se sprchovými dveřmi série DECO N1FS. Spojením pevné stěny a...
Zalamovací skleněné dveře DECO N2S řeší atypické vstupy v prostorných koupelnách. Velmi luxusní vzhled a design je podpořen profilem jehož barvu si můžete vybrat ze třech...
Zalamovací skleněné dveře DECO N2S řeší atypické vstupy v prostorných koupelnách. Velmi luxusní vzhled a design je podpořen profilem jehož barvu si můžete vybrat ze třech...
Detailní popis produktu
Tato sprchová nástěnná baterie pochází ze série vodovodních baterií Zuna, která představuje cenově nenáročné řešení při zachování spolehlivosti a kvality povrchové úpravy. Nástěnné baterie dodáváme v rozteči 100 i 150 mm.- keramická kartuš 35 mm
- garantovaná záruka 10 let
- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 1.17 kg |
| EAN: | 8592480070212 |
| Barva: | Chrom |
| Design: | Oblý |
| Kartuše: | 35 mm |
| Materiál: | Pochromovaná mosaz |
| Ovládání baterie: | Páková |
| Rozteč: | 150 mm |
| Série: | Zuna |
| Typ: | Sprchová |
| Varianta: | nástěnná |
Sprchová nástěnná baterie s tříkrokovou kartuší a zárukou 5 let
Přepínač pro dva výstupy Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. Páčka s krystalem Swarovski.
Baterie do sprchy PIRA 38 z prvotřídního materiálu. Uvnitř baterie je keramická kartuše, ta se stará o dlouhou životnost a spolehlivost. Součástí balení je příslušenství pro...
Oblíbená vanová či sprchová podomítková baterie FONTI 09L. Baterie je dodávána včetně modulu, který se umisťuje pod omítku. Díky tomu je instalace opravdu jednoduchá a rychlá....
-
Dokument ke stažení - Návod - baterie
-
Dokument ke stažení - Náhradní díly pro baterie Zuna
-
Dokument ke stažení - Techcnický list
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
