Mereo Sprchová nástěnná baterie, Sonáta, 150 mm, bez příslušenství, chrom
Kód: CB60103N



Související produkty
Originální sprchový set s kvalitní ruční sprchou, tyčovým držákem sprchy s horním držákem sprchy nebo záslepkou a sprchovou hadicí délky 1500 mm
Sprchová souprava s jednopolohovou sprchou, posuvným držákem, šedostříbrná hadice, nerez/plast/chrome
Set čtvercového sprchového koutu ZARYA CHROM s akrylátovou vaničkou AXIM v bílé barvě. Kout ZARYA CHROM vyniká kvalitním zpracováním hliníkového rámu v nadčasové barvě chrom, a...
Samostatná pevná stěna DECO F1AB společnosti HOPA. Není určena jako samostatně stojící zástěna, slouží ke kombinaci se sprchovými dveřmi série DECO N1FS. Spojením pevné stěny a...
Luxusní propracovaný design představují sprchové dveře do niky HOPA BELVER BLACK NEW. Netradiční a velmi elegantní otvírání dveří, z 8 mm skla, pomocí kovových koleček, které se...
Samostatná pevná stěna DECO F1AB společnosti HOPA. Není určena jako samostatně stojící zástěna, slouží ke kombinaci se sprchovými dveřmi série DECO N1FS. Spojením pevné stěny a...
Luxusní propracovaný design představují sprchové dveře do niky HOPA BELVER CHROM NEW. Netradiční a velmi elegantní otvírání dveří, z 8 mm skla, pomocí kovových koleček, které se...
Set čtvrtkruhového sprchového koutu ZARYA CHROM s akrylátovou vaničkou ALEX v bílé barvě. Kout ZARYA CHROM vyniká kvalitním zpracováním hliníkového rámu v nadčasové barvě chrom,...
Detailní popis produktu
Tato sprchová nástěnná baterie patří do řady vodovodních baterií Sonáta, která se vyznačuje robustním vzhledem a tichým chodem. Tříkroková kartuš zaručuje jednoduchou obsluhu a snižuje spotřebu vody. Velmi kvalitní povrchová úprava a spolehlivost je samozřejmostí.- keramická kartuš 40 mm
- garantovaná záruka 10 let
- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 1.24 kg |
| EAN: | 8592480034719 |
| Barva: | Chrom |
| Design: | Oblý |
| Kartuše: | 40 mm |
| Materiál: | Pochromovaná mosaz |
| Ovládání baterie: | Páková |
| Rozteč: | 150 mm |
| Série: | Sonáta |
| Typ: | Sprchová |
| Varianta: | nástěnná |
Sprchová nástěnná baterie s tříkrokovou kartuší a zárukou 5 let
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Hledáte podomítkovou baterii, kterou můžete použít ve sprchovém koutu i ve vaně? Podomítková baterie FONTI 09 je vybavena přepínačem, díky tomu můžete vést vodu do dvou prvků....
Retro styl v koupelně
-
Dokument ke stažení - Technický list
-
Dokument ke stažení - Návod - baterie
-
Dokument ke stažení - Náhradní díly pro baterie Sonáta
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
