Mereo Sprchová nástěnná baterie, Eve, bez příslušenství, 150 mm, chrom
Kód: CBV60103
Český eshop už 19 let

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 733 640 565

Ověření výrobci

Pomůžeme Vám s kompletací
Související produkty
Detailní popis produktu
Tato sprchová nástěnná baterie, patří do nejnovější řady vodovodních baterií Eve, která vyniká spojením elegantního těla a tvarově jednoduché a přesto efektní páky.- keramická kartuš 35 mm
- garantovaná záruka 10 let
- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 1.33 kg |
| EAN: | 8592480013349 |
| Barva: | Chrom |
| Design: | Oblý |
| Kartuše: | 35 mm |
| Materiál: | Pochromovaná mosaz |
| Ovládání baterie: | Páková |
| Rozteč: | 150 mm |
| Série: | Eve |
| Typ: | Sprchová |
| Varianta: | nástěnná |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
