Mereo Sprchová nástěnná baterie diamant, Viana, bez příslušenství, 150 mm, chrom
Kód: CBE60103A



Související produkty
Originální sprchový set s kvalitní ruční sprchou, tyčovým držákem sprchy s horním držákem sprchy nebo záslepkou a sprchovou hadicí délky 1500 mm
Sprchová souprava s jednopolohovou sprchou, posuvným držákem, šedostříbrná hadice, nerez/plast/chrome
Čtvrtkruhový sprchový kout MODERN CHROM 190 vyniká kvalitním zpracováním hliníkového rámu v barvě lesklého chromu, který spolu s magnetickým dovíráním, zajistí jeho dokonalou...
Set čtvercového sprchového koutu ZARYA BLACK s akrylátovou vaničkou AXIM STONE EFFECT. Kout ZARYA BLACK vyniká kvalitním zpracováním hliníkového rámu v moderní černé matné...
Luxusní propracovaný design představují sprchové dveře do niky HOPA BELVER GRAFIT NEW (barva grafitová). Netradiční a velmi elegantní otvírání dveří, z 8 mm skla, pomocí...
Čtvercový sprchový kout MODERN CHROM 190 vyniká kvalitním zpracováním hliníkového rámu v barvě lesklého chromu, který spolu s magnetickým dovíráním, zajistí jeho dokonalou...
Pivotové skleněné dveře ESSENCE N1B řeší atypické vstupy v prostorných koupelnách. Velmi luxusní vzhled a design je podpořen profilem jehož barvu si můžete vybrat ze dvou...
Čtvercový sprchový kout MODERN CHROM 190 vyniká kvalitním zpracováním hliníkového rámu v barvě lesklého chromu, který spolu s magnetickým dovíráním, zajistí jeho dokonalou...
Detailní popis produktu
Série Viana zaujme na první pohled robustní konstrukcí a svým prvotřídním plochým designem s ostrými hranami. Kvalitní materiály zaručují spolehlivost a dlouhou životnost těchto baterií. Nástěnné baterie dodáváme s roztečí 150 mm.- garantovaná záruka 10 let
- keramická kartuš 35 mm
- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 1.05 kg |
| EAN: | 8592480129941 |
| Barva: | Chrom |
| Design: | Oblý |
| Kartuše: | 35 mm |
| Materiál: | Pochromovaná mosaz |
| Ovládání baterie: | Páková |
| Rozteč: | 150 mm |
| Série: | Viana |
| Typ: | Sprchová |
| Varianta: | nástěnná |
Podomítková baterie FONTI 30 z nabídky české společnosti HOPA. V jednoduchosti je krása, to přesně vystihuje tuto podomítkovou baterii. Tu můžete použít ve sprchovém koutě i...
Sprchová podomítková baterie FONTI 30L z nabídky společnosti HOPA. Hledáte jednoduché doplňky do sprchového koutu s moderním designem? Podomítkové baterie jsou jednoznačná...
Sprchová baterie UNO-12/K v bílé barvě s příslušenstvím z nabídky vodovodních baterií. Mezi přednosti této sprchové baterie patří zejména speciální povrchová úprava (RubiCoat –...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
