Mereo Sprchová nástěnná baterie, Dita, 150 mm, bez příslušenství, chrom
Kód: CBE60103D



Související produkty
Sprchový set s nastavitelnou tyčí, nerezovou sprchovou hadicí 150 cm, propojovací hadicí 55 cm, ruční a talířovou kulatou sprchou, ø 250 mm, černá
Posuvný držák o výšce 1070 mm s dvouzámkovou nerez sprchovou hadicí 1500 mm a propojovací nerez hadicí 550 mm
Originální sprchový set s kvalitní ruční sprchou, tyčovým držákem sprchy s horním držákem sprchy nebo záslepkou a sprchovou hadicí délky 1500 mm
Sprchová souprava s jednopolohovou sprchou, posuvným držákem, šedostříbrná hadice, nerez/plast/chrome
Sprchová souprava s ruční sprchou, posuvným držákem a připojovací hadicí, nerez/plast/chrom
Sprchová souprava s ruční sprchou, posuvným držákem a připojovací hadicí, nerez/plast/chrom
Sprchová souprava se spodním a horním vývodem, nerezová hadice s anti twistem 150 cm, nerezová propojovací hadice 55 cm
Sprchový set Sonáta s nastavitelnou tyčí, nerezovou sprchovou hadicí 150 cm, propojovací hadicí 55 cm, ruční a talířovou kulatou sprchou, ø 195 mm, šedá
Detailní popis produktu
V sérii baterií DITA se snoubí hranaté linie s oblými, čímž je předurčena pro univerzální použití do celé řady moderních interiérů.- keramická kartuš 35 mm
- garantovaná záruka 10 let
- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 1.23 kg |
| EAN: | 8592480065867 |
| Barva: | Chrom |
| Design: | Oblý / Hranatý |
| Kartuše: | 35 mm |
| Materiál: | Pochromovaná mosaz |
| Ovládání baterie: | Páková |
| Rozteč: | 150 mm |
| Série: | Dita |
| Typ: | Sprchová |
| Varianta: | nástěnná |
Podomítková baterie FONTI 30 z nabídky české společnosti HOPA. V jednoduchosti je krása, to přesně vystihuje tuto podomítkovou baterii. Tu můžete použít ve sprchovém koutě i...
Hledáte podomítkovou baterii, kterou můžete použít ve sprchovém koutu i ve vaně? Podomítková baterie FONTI 09 je vybavena přepínačem, díky tomu můžete vést vodu do dvou prvků....
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Sprchová nástěnná baterie s tříkrokovou kartuší a zárukou 5 let
Vysoká kvalita materiálu i provedení Příjemně oblé tvary v nerez provedení
-
Dokument ke stažení - T_055_001_Dita.pdf
-
Dokument ke stažení - Náhradní díly pro baterie Dita
-
Dokument ke stažení - Návod
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
