Mereo Sprchová nástěnná baterie, Viana, bez příslušenství, 150 mm, chrom
Kód: CBE60103Související produkty
Originální sprchový set s kvalitní ruční sprchou, tyčovým držákem sprchy s horním držákem sprchy nebo záslepkou a sprchovou hadicí délky 1500 mm
Sprchová souprava s jednopolohovou sprchou, posuvným držákem, šedostříbrná hadice, nerez/plast/chrome
Samostatná pevná stěna DECO F1AB společnosti HOPA. Není určena jako samostatně stojící zástěna, slouží ke kombinaci se sprchovými dveřmi série DECO N1FS. Spojením pevné stěny a...
Samostatná pevná stěna DECO F1AB společnosti HOPA. Není určena jako samostatně stojící zástěna, slouží ke kombinaci se sprchovými dveřmi série DECO N1FS. Spojením pevné stěny a...
2-křídlé "lítací" skleněné dveře ESSENCE N2B řeší atypické vstupy v prostorných koupelnách. Velmi luxusní vzhled a design je podpořen profilem jehož barvu si můžete vybrat ze...
Set čtvercového sprchového koutu ZARYA CHROM s akrylátovou samonosnou vaničkou OSKAR v bílé barvě. Kout ZARYA CHROM vyniká kvalitním zpracováním hliníkového rámu v nadčasové...
Samostatná pevná stěna DECO F1AB společnosti HOPA. Není určena jako samostatně stojící zástěna, slouží ke kombinaci se sprchovými dveřmi série DECO N1FS. Spojením pevné stěny a...
Luxusní propracovaný design představují sprchové dveře do niky HOPA BELVER CHROM NEW. Netradiční a velmi elegantní otvírání dveří, z 8 mm skla, pomocí kovových koleček, které se...
Detailní popis produktu
Série Viana zaujme na první pohled robustní konstrukcí a svým prvotřídním plochým designem s ostrými hranami. Kvalitní materiály zaručují spolehlivost a dlouhou životnost těchto baterií. Nástěnné baterie dodáváme s roztečí 150 mm.- garantovaná záruka 10 let
- keramická kartuš 35 mm
- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 1.05 kg |
| EAN: | 8592480042004 |
| Barva: | Chrom |
| Design: | Oblý |
| Kartuše: | 35 mm |
| Materiál: | Pochromovaná mosaz |
| Ovládání baterie: | Páková |
| Rozteč: | 150 mm |
| Série: | Viana |
| Typ: | Sprchová |
| Varianta: | nástěnná |
Trendy sprchová baterie PIRA 33 z nabídky společnosti HOPA. Kvalitní baterie s keramickou kartuší, díky které je zaručena dlouhodobá spolehlivost a životnost. Balení sprchové...
Podomítkové baterie s přepínačem mají dvoucestný systém proudu vody. Lze je použít jako vanové i sprchové baterie. Podomítková baterie PIRA 09 z nabídky společnosti HOPA může...
Sprchová souprava Quatro, plastová hlavová sprcha a jednopolohová ruční sprcha včetně baterie Zuna
Sprchová souprava Quatro, plastová hlavová sprcha a jednopolohová ruční sprcha včetně baterie Zuna
-
Dokument ke stažení - Technický list
-
Dokument ke stažení - Návod - baterie
-
Dokument ke stažení - Náhradní díly pro baterie Viana
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
