Mereo Talířová sprcha horní 255x190mm s kloubem, pochromovaný plast
Kód: CB585D



Související produkty
Posuvný držák o výšce 1070 mm s dvouzámkovou nerez sprchovou hadicí 1500 mm a propojovací nerez hadicí 550 mm
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. Páčka s krystalem Swarovski.
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. Páčka s krystalem Swarovski.
Velmi úsporná sprchová baterie FONTI 31 z nabídky společnosti HOPA. Nástěnná baterie má pákové ovládání a díky keramické kartuši je zaručena dlouhá životnost baterie. Balení...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Detailní popis produktu
Talířová hlavová sprcha o průměru 255x190 mm se vyznačuje moderním designem, vysokou variabilitou a především umožňuje téměř libovolnou kombinaci s příslušenstvím sprchového programu. Součástí je také výkyvný kloub.Funkce sprchy:
- fast clean: systém snadného očištění od usazenin vodního kamene
- spray
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hlavové sprchy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 8592480092542 |
| Barva: | Bílá |
| Délka/Výška: | 62 mm |
| Hloubka: | 190 mm |
| Materiál: | Pochromovaný plast |
| Průtok (l/min): | 8,9 l/min (při 5bar) |
| Šířka: | 255 mm |
| Tvar: | Atypická |
| Typ: | Hlavová sprcha |
Moderní designová horní talířová sprcha kombinace bílého a pochromovaného plastu
Představujeme vám novinku v oblasti koupelnových doplňků – hlavovou sprchu s průměrem 230mm v kombinaci z vysoce kvalitního materiálu ABS a chromu. Tato hlavová sprcha vám...
Nechte své tělo skropit deštěm. Ráno Vás nabije energií a večer uvolní napětí z náročného dne.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
