Mereo Talířová sprcha horní ø 250 mm s kloubem, plast
Kód: CB585A



Související produkty
Posuvný držák s výškou 1020 mm, dvouzámková nerez sprchová hadice 1500 mm a propojovací nerez hadice 550 mm
Velmi úsporná sprchová baterie FONTI 31 z nabídky společnosti HOPA. Nástěnná baterie má pákové ovládání a díky keramické kartuši je zaručena dlouhá životnost baterie. Balení...
Podomítková baterie FONTI 30 z nabídky české společnosti HOPA. V jednoduchosti je krása, to přesně vystihuje tuto podomítkovou baterii. Tu můžete použít ve sprchovém koutě i...
Sprchová baterie RUBINETA MODENA-12 bez příslušenství z nabídky. Se sprchovou baterií s moderním designem dostane vaše koupelna zcela nový rozměr. Nejen trendy design ale také...
Přepínač pro dva výstupy Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Trendy sprchová baterie PIRA 33 z nabídky společnosti HOPA. Kvalitní baterie s keramickou kartuší, díky které je zaručena dlouhodobá spolehlivost a životnost. Balení sprchové...
Detailní popis produktu
Talířová hlavová sprcha o rozměru ø 250 mm se vyznačuje moderním designem, vysokou variabilitou a především umožňuje téměř libovolnou kombinaci s příslušenstvím sprchového programu. Má velmi jemný proud vody. Součástí je také výkyvný kloub.Funkce sprchy:
- fast clean: systém snadného očištění od usazenin vodního kamene
- mlha - velmi jemný proud vody
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hlavové sprchy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.66 kg |
| EAN: | 8592480092467 |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Plast |
| Průměr: | 250 mm |
| Průtok (l/min): | 15,8l/min (při 5bar) |
| Tvar: | Kulatá |
| Typ: | Hlavová sprcha |
Moderní designová horní talířová sprcha kombinace bílého a pochromovaného plastu
Nechte své tělo skropit deštěm, ráno Vás nabije energií a večer uvolní napětí z náročného dne
Nechte své tělo skropit deštěm. Ráno Vás nabije energií a večer uvolní napětí z náročného dne.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
