Mereo Talířová sprcha horní, ø 195 mm s kloubem pro CB 60101SP
Kód: CB485SP



Související produkty
Sprchová termostatická baterie THERMO 12 SQUARE patří mezi prvotřídní sprchové baterie s moderním hranatým designem. Čistota linií přináší komfort pro uživatele do koupelnového...
Sprchová baterie VENEZIA V-12 od české společnosti HOPA. Retro design sprchové baterie zaujme na první pohled a jen tak se neokouká. Povrchová úprava v provedení bronz poskytne...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Hledáte podomítkovou baterii, kterou můžete použít ve sprchovém koutu i ve vaně? Podomítková baterie FONTI 09 je vybavena přepínačem, díky tomu můžete vést vodu do dvou prvků....
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. Páčka s krystalem Swarovski.
Oblíbená vanová či sprchová podomítková baterie FONTI 09L. Baterie je dodávána včetně modulu, který se umisťuje pod omítku. Díky tomu je instalace opravdu jednoduchá a rychlá....
Detailní popis produktu
Talířová hlavová sprcha o průměru ø 195mm se vyznačuje moderním designem, vysokou variabilitou a především umožňuje téměř libovolnou kombinaci s příslušenstvím sprchového programu. Součástí je také výkyvný kloub.Funkce sprchy:
- fast clean: systém snadného očištění od usazenin vodního kamene
- spray
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hlavové sprchy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Barva: | Chrom |
| Materiál: | Pochromovaný plast |
| Průměr: | 195 mm |
| Průtok (l/min): | 8 l/min (při 5bar) |
| Tvar: | Kulatá |
| Typ: | Hlavová sprcha |
Nechte své tělo skropit deštěm, ráno Vás nabije energií a večer uvolní napětí z náročného dne. Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Nechte své tělo skropit deštěm, ráno Vás nabije energií a večer uvolní napětí z náročného dne.
Moderní designová horní talířová sprcha kombinace bílého a pochromovaného plastu
Nechte své tělo skropit deštěm, ráno Vás nabije energií a večer uvolní napětí z náročného dne. Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
