Mereo Talířová sprcha horní, Slim, kulatá, ø 200 mm, s kloubem, nerez
Kód: CB485E



Související produkty
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Oblíbená vanová či sprchová podomítková baterie FONTI 09L. Baterie je dodávána včetně modulu, který se umisťuje pod omítku. Díky tomu je instalace opravdu jednoduchá a rychlá....
Přepínač pro dva výstupy Nejlepší design mezi kohoutkovými bateriemi
Sprchová nástěnná vodovodní baterie YUTA Y-12/K s příslušenstvím s trendy klasickým vzhledem a čistou linií pro komfortní každodenní používání v jakékoli koupelně. Dlouhodobou...
Velmi úsporná sprchová baterie FONTI 31 z nabídky společnosti HOPA. Nástěnná baterie má pákové ovládání a díky keramické kartuši je zaručena dlouhá životnost baterie. Balení...
Podomítkové baterie s přepínačem mají dvoucestný systém proudu vody. Lze je použít jako vanové i sprchové baterie. Podomítková baterie PIRA 09 z nabídky společnosti HOPA může...
Sprchová podomítková baterie FONTI 30L z nabídky společnosti HOPA. Hledáte jednoduché doplňky do sprchového koutu s moderním designem? Podomítkové baterie jsou jednoznačná...
Detailní popis produktu
Talířová hlavová sprcha slim o průměru ø 200 mm se vyznačuje moderním designem, vysokou variabilitou a především umožňuje téměř libovolnou kombinaci s příslušenstvím sprchového programu. Součástí je také výkyvný kloub. Vyrobeno ze svařované nerezi eliminující prasknutí.Funkce sprchy:
- fast clean: systém snadného očištění od usazenin vodního kamene
- spray
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hlavové sprchy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| EAN: | 8592480045029 |
| Barva: | Chrom |
| Materiál: | Nerez |
| Průměr: | 200 mm |
| Průtok (l/min): | 31,2l/min (při 5bar) |
| Tvar: | Kulatá |
| Typ: | Hlavová sprcha |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
