Mereo Talířová sprcha horní, Slim, kulatá, ø 300 mm, s kloubem, nerez
Kód: CB485D



Související produkty
Termostatická nástěnná vanová baterie se sprchovou soupravou bez přísl. (talíř, sprcha, hadice)
Termostatická nástěnná sprchová baterie se sprchovou soupravou bez přísl. (talíř, sprcha, hadice)
Sprchová souprava se spodním a horním vývodem, nerezová hadice s anti twistem 150 cm, nerezová propojovací hadice 55 cm
Posuvný držák s výškou 1020 mm, dvouzámková nerez sprchová hadice 1500 mm a propojovací nerez hadice 550 mm
Sprchová nástěnná vodovodní baterie FORTE-12 s trendy vzhledem a čistou linií přinese komfort do jakékoli koupelny. Dlouhodobou životnost a spolehlivost keramické kartuše...
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. Páčka s krystalem Swarovski.
Roztančená elegance v každém coulu
Detailní popis produktu
Talířová hlavová sprcha Slim- ø 300 mm
- fast clean – sprcha je vybavena systémem snadného očištění od usazenin vodního kamene
- funkce – spray
- výkyvný kloub
- svařovaná nerez eliminující prasknutí talíře
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hlavové sprchy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.23 kg |
| EAN: | 8592480042707 |
| Barva: | Chrom |
| Materiál: | Nerez |
| Průměr: | 300 mm |
| Průtok (l/min): | 31,2l/min (při 5bar) |
| Tvar: | Kulatá |
| Typ: | Hlavová sprcha |
Nechte své tělo skropit deštěm. Ráno Vás nabije energií a večer uvolní napětí z náročného dne.
Nechte své tělo skropit deštěm. Rráno Vás nabije energií a večer uvolní napětí z náročného dne.
Hlavová sprcha je opatřena systémem EASY CLEAN pro jednodušší čištění vodního kamene. Je extra tenká, a to pouhé 2 mm.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
