Mereo Talířová sprcha horní, Slim, kulatá, ø 250 mm, s kloubem, nerez
Kód: CB485N



Související produkty
Posuvný držák s výškou 1020 mm, dvouzámková nerez sprchová hadice 1500 mm a propojovací nerez hadice 550 mm
Termostatická nástěnná vanová baterie se sprchovou soupravou bez přísl. (talíř, sprcha, hadice)
Termostatická nástěnná sprchová baterie se sprchovou soupravou bez přísl. (talíř, sprcha, hadice)
Sprchová souprava se spodním a horním vývodem, nerezová hadice s anti twistem 150 cm, nerezová propojovací hadice 55 cm
Originální vanový a sprchový set bez příslušenství, teleskopická nerezová tyč, výška od 890 do 1490 mm, páková vanová baterie s roztečí 150 mm
Trendy sprchová baterie PIRA 33 z nabídky společnosti HOPA. Kvalitní baterie s keramickou kartuší, díky které je zaručena dlouhodobá spolehlivost a životnost. Balení sprchové...
Baterie do sprchy PIRA 38 z prvotřídního materiálu. Uvnitř baterie je keramická kartuše, ta se stará o dlouhou životnost a spolehlivost. Součástí balení je příslušenství pro...
Detailní popis produktu
Talířová hlavová sprcha slim o průměru ø 250 mm se vyznačuje moderním designem, vysokou variabilitou a především umožňuje téměř libovolnou kombinaci s příslušenstvím sprchového programu. Součástí je také výkyvný kloub. Vyrobeno ze svařované nerezi eliminující prasknutí.Funkce sprchy:
- fast clean: systém snadného očištění od usazenin vodního kamene
- spray
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hlavové sprchy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.82 kg |
| EAN: | 8592480127749 |
| Barva: | Chrom |
| Materiál: | Nerez |
| Průměr: | 250 mm |
| Průtok (l/min): | 13,2l/min (při 5bar) |
| Tvar: | Kulatá |
| Typ: | Sprchový |
Nechte své tělo skropit deštěm. Rráno Vás nabije energií a večer uvolní napětí z náročného dne.
Moderní designová horní talířová sprcha kombinace bílého a pochromovaného plastu
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
