Mereo Talířová sprcha horní, Slim, hranatá 250 x 250 mm, s kloubem, nerez
Kód: CB485P



Související produkty
Termostatická nástěnná vanová baterie se sprchovou soupravou bez přísl. (talíř, sprcha, hadice)
Termostatická nástěnná sprchová baterie se sprchovou soupravou bez přísl. (talíř, sprcha, hadice)
Sprchová souprava se spodním a horním vývodem, nerezová hadice s anti twistem 150 cm, nerezová propojovací hadice 55 cm
Posuvný držák o výšce 1070 mm s dvouzámkovou nerez sprchovou hadicí 1500 mm a propojovací nerez hadicí 550 mm
Velmi úsporná sprchová baterie FONTI 31 z nabídky společnosti HOPA. Nástěnná baterie má pákové ovládání a díky keramické kartuši je zaručena dlouhá životnost baterie. Balení...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Detailní popis produktu
Talířová hlavová sprcha slim o rozměru 250 x250 mm se vyznačuje moderním designem, vysokou variabilitou a především umožňuje téměř libovolnou kombinaci s příslušenstvím sprchového programu. Součástí je také výkyvný kloub. Vyrobeno ze svařované nerezi eliminující prasknutí.Funkce sprchy:
- fast clean: systém snadného očištění od usazenin vodního kamene
- spray
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hlavové sprchy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.06 kg |
| EAN: | 8592480127725 |
| Barva: | Chrom |
| Hloubka: | 250 mm |
| Materiál: | Nerez |
| Průtok (l/min): | 13,2l/min (při 5bar) |
| Šířka: | 250 mm |
| Tvar: | Hranatá |
| Typ: | Sprchový |
Nechte své tělo skropit deštěm, ráno Vás nabije energií a večer uvolní napětí z náročného dne. Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Roztančená elegance v každém coulu
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
