Mereo Talířová sprcha horní, Slim, hranatá 200 x 200 mm, s kloubem, nerez
Kód: CB485F



Související produkty
Termostatická nástěnná vanová baterie se sprchovou soupravou bez přísl. (talíř, sprcha, hadice)
Termostatická nástěnná sprchová baterie se sprchovou soupravou bez přísl. (talíř, sprcha, hadice)
Sprchová souprava se spodním a horním vývodem, nerezová hadice s anti twistem 150 cm, nerezová propojovací hadice 55 cm
Posuvný držák o výšce 1070 mm s dvouzámkovou nerez sprchovou hadicí 1500 mm a propojovací nerez hadicí 550 mm
Kombinace válcového těla s hranatou hubicí u umyvadlové baterie
Oblíbené baterie v chromu, černé, bílé a niklu
Detailní popis produktu
Talířová hlavová sprcha slim o rozměru 200x200 mm se vyznačuje moderním designem, vysokou variabilitou a především umožňuje téměř libovolnou kombinaci s příslušenstvím sprchového programu. Součástí je také výkyvný kloub. Vyrobeno ze svařované nerezi eliminující prasknutí.Funkce sprchy:
- fast clean: systém snadného očištění od usazenin vodního kamene
- spray
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hlavové sprchy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| EAN: | 8592480045012 |
| Barva: | Chrom |
| Hloubka: | 200 mm |
| Materiál: | Nerez |
| Průtok (l/min): | 13,2l/min (při 5bar) |
| Šířka: | 200 mm |
| Tvar: | Hranatá |
| Typ: | Hlavová sprcha |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
