Nerezová sprchová vanička, čtverec 70x70cm, mat
Kód: 13052.70.S



Související produkty
Oblíbené baterie v moderním designu.
ELCOR elektrický sušák ručníků 480×920×50 mm v moderním černém matném provedení je praktickým doplňkem každé koupelny. S výkonem 128 W zajišťuje rychlé a efektivní sušení...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Kombinace aktuálního trendu hranatých tvarů se skvělou funkcí termostatu
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Retro styl v koupelně
Sprchová baterie VENEZIA V-12 od české společnosti HOPA. Retro design sprchové baterie zaujme na první pohled a jen tak se neokouká. Povrchová úprava v provedení bronz poskytne...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvercové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 9.826 kg |
| EAN: | 8435368077258 |
| Barva: | Nerez mat |
| Délka: | 700 mm |
| Dostupnost: | Dodání do 8 týdnů |
| Materiál: | Nerez |
| Průměr odpadu: | 60 mm |
| Reliéf (povrch) dna: | Profilovaný |
| Rozměr: | 70x70x3 cm |
| Šířka: | 700 mm |
| Tvar: | Čtvercové |
| Výška: | 30 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Keramická sprchová vanička, čtverec 90x90x2cm, creta mat je ideální volbou pro vaší koupelnu. Díky svému čtvercovému tvaru a rozměrům 90x90x2cm se snadno vejde do většiny...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
